Uroda

Jak wybrać odpowiedni podkład do cery?

Idealny makijaż rządzi się swoimi nieodpartymi prawami. Każda z pań ma swoje kanony piękna, jednak w sztuce jaką jest makijaż warto znać pewne zasady i granice, których nie należy przekraczać, aby zachować dobry smak i estetykę pracy.

Makijaż oka jest najbardziej widoczny oraz charakterystyczny, dlatego często to właśnie on przykuwa wzrok innych, a przynajmniej powinno tak być. Niestety, ten piękny obraz może zostać przyćmiony przez źle dobrany podkład (zbyt pomarańczowy lub zbyt jasny), który zepsuje cały efekt i będzie obiektem krzywych spojrzeń gapiów. Aby uniknąć tego koszmaru warto wiedzieć jak wybrać odpowiedni podkład i rozeznać się w produktach jakie oferuje nam rynek.

Podkład to najważniejszy i podstawowy kosmetyk używany podczas makijażowej rutyny, dlatego warto wybrać nie tylko odpowiedni dla siebie pod względem odcienia, ale także pod względem jego oddziaływania na skórę. Podkłady Lumene na przykład są wzbogacone o wiele naturalnych składników, które zadbają o świeżość skóry i pozostawią ją nawilżoną.

  1. Rodzaje cery i ich odpowiedniki podkładów
  2. Jak wybrać kolorystykę podkładu ?
  3. Produkty do nakładania podkładu
  4. Podkłady Lumene – niepowtarzalny skład i formuła

Przyjrzyjmy się zatem „fundamentalnemu” kosmetykowi do makijażu jakim jest podkład i lepiej poznajmy jego tajemnice, a dostosowanie odpowiedniego produktu przestanie być wyzwaniem!

Rodzaje cery i ich odpowiedniki podkładów

Przed zakupem odpowiedniego podkładu warto po pierwsze określić typ swojej cery, a po drugie rozeznać się na rynku i wybrać odpowiednią markę, która produkuje tego typu kosmetyki. Podkłady Lumene mają w swojej ofercie podkłady o naturalnym składzie, bogatej kolorystyce oraz do różnych typów skóry.

Jeżeli jesteś szczęśliwą (bądź nie) posiadaczką cery tłustej doskonałym rozwiązaniem dla ciebie będzie Lumene matte podkład, który zapewnia średnie lub mocne krycie. Zapobiegnie on „świeceniu się” skóry i pięknie ją zmatowieje nie tworząc przy tym efektu maski. Kobiety z normalną cerą nie powinny jej obciążać, dlatego warto zainwestować w lekki i delikatny krem BB lub CC, który nada jej świeżości nie niszcząc jej przy tym. W ofercie Lumene również znajdują się i takie produkty. Cera sucha to problematyczny typ cery, ponieważ należy o nią szczególnie dbać. W tym wypadku warto przejrzeć skład produktu, który chcemy na twarz nałożyć i wybrać taki, który składa się z naturalnych składników. Przy cerze suchej podkład powinien nie tylko dawać ładny efekt, ale także nawilżać skórę, pielęgnując ją. Dojrzałe kobiety, które mogą poszczycić się dojrzałą cerą, powinny skusić się na Lumene podkłady, które nie będą osadzać się w zmarszczkach, a raczej rozpromienieją twarz i nadadzą jej lekkości. Takie produkty powinny być lekko kryjące i posiadać lekką, wodnistą konsystencję.

Jak wybrać kolorystykę podkładu?

Wybór odpowiedniego koloru to drugi najważniejszy aspekt w dobraniu odpowiedniego produktu dla siebie. Podkłady Lumene posiadają ofertę kosmetyczną dla Pań z każdym typem i odcieniem skóry, dlatego warto wiedzieć jak wybrać idealny. Aby to uczynić należy wypróbować odcienie na skórze, odczekać chwilę i wybrać kolor najbardziej zbliżony i wpasowany do skóry. Podkłady Luemene potrafią świetnie wpasować się w odcień skóry zapewniając przy tym trwałość przez cały dzień.

Produkty do nakładania podkładu

Podkłady Lumene w zależności od ich konsystencji mogą być nakładane w różnymi produktami. Do tych najbardziej popularnych należą gąbeczki typu beauty – blender, które pozwalają na dobre rozprowadzenie i brak efektu maski na twarzy. Drugim równie popularnym sposobem są klasyczne pędzle do nakładania makijażu, które równomiernie rozłożą kosmetyk na twarz maskując ewentualne mankamenty jak np. zmarszczki. Od niedawna popularnym produktem do nakładania podkładu są szczoteczki, które po zastosowaniu zostawiają cerę świeżą i bardzo naturalną.

Sposobów do nakładania podkładu jest wiele, jednak warto pamiętać, że podkłady Luemene, dzięki swojej innowacyjnej formule same pozwolą na zachowanie świeżości cery i wypełnią ewentualne mankamenty.

Podkłady Lumene – niepowtarzalny skład i formuła

Firma Lumene zaskakuje swoich klientów coraz bardziej ulepszonym składem produktów, które wypuszczają na rynek. Na szczególną uwagę zasługują podkłady tej marki, ponieważ odznaczają się niepowtarzalnym składem i formułą, która zapewnia wiele pożądanych przez użytkowniczki efektów. Podkłady Luemene przede wszystkim wykonane są z naturalnych składników, co jest już dużą zaletą ich użytkowania. Ponadto nie zatykają porów i pozwalają cerze oddychać przez cały dzień. Ekstrakt z arktycznej maliny mroszki dodatkowo nawilża cerę, przez co wygląda ona na świeżą. Oczywiście podkłady Lumene spełniają swoją funkcję makijażową i zapewniają zmatowienie skóry.

Podkład to bazowy kosmetyk podczas makijażu, dlatego warto dobrać odpowiedni produkt, aby uniknąć krzywych spojrzeń na ulicy. Warto inwestować w podkład, który nie tylko zapewni piękny wygląd cerze, ale będzie ją także pielęgnował i o nią dbał.

undefined

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Uroda