NewsPorady

Jak szybko i bezpiecznie wysłać przesyłkę za granicę?

Na pewno wielu z Was zna kogoś kto wyjechał z kraju za granicę. Może to nawet ktoś rodziny – ja również posiadam taką bliską osobę, z  którą pomimo tego, że jest daleko ciągle utrzymuje bliski kontakt. Od czasu do czasu robię jej również niespodziankę w postaci drobnego prezentu z Polski. Ostatnio moja bliska osoba obchodziła urodziny – tym razem mój prezent był szczególny i zależało mi na tym, aby dotarł do niej w jak najszybszym terminie, ale także, aby przy transporcie nie wynikło nic niepodziewanego i przesyłka kurierska była bezpieczna. Oczywiście to wszystko chciałam zrobić za rozsądną cenę.
Dlatego też podejmując decyzję o wysyłce, sprawdziłam najpierw oferty na stronie furgonetka.pl. Lubię wiedzieć co ile kosztuje dlatego często porównuje ceny i czas doręczenia na stronach rożnych firm kurierskich. A dlaczego wybrałam akurat tą porównywarkę? Gdyż jet to platforma do wysyłania przesyłek umożliwiająca skorzystanie z największej na rynku oferty usług kurierskich. Jest to niezwykle proste i zarazem wygodne – mamy wszystko pod ręką w jednym miejscu.
Co przekonało mnie do Furgonetka.pl?
Przede wszystkim mamy 9 firm kurierskich do wyboru w jednym miejscu. Ceny za przesyłki potrafią być niższe od cen firm kurierskich do nawet 70%. Nieźle, prawda? Mamy do wyboru przesyłki miejskie, krajowe i międzynarodowe – tym razem zależało mi właśnie na tych ostatnich. A co jest najlepsze? To, że bez potrzeby wychodzenia z domu nadamy przesyłkę w zaledwie 5 minut! Wszystko jest przejrzyste, nie ma żadnych ukrytych kosztów – od razu widzimy ile za co zapłacimy. A jeśli chcemy mieć podgląd statusu przesyłki, możemy pobrać na przykład dedykowaną aplikację mobilną.Ja zdecydowałam się na kuriera UPS – jest to firma, z której usług korzystam najczęściej, i jak dotąd, nigdy mnie ona nie zawiodła. Oczywiście tym razem również obyło się bez niespodzianek. Prezent dotarł na czas – solenizant był uradowany i zaskoczony – po otrzymaniu przesyłki wysłał nam piękne selfie ;).A Wy korzystacie z takich porównywarek ? Znacie Furgonetka.pl ?

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News