NewsUroda

Garnier Fructis Gęste i Zachwycające

Ciesze się ogromnie, gdyż kolejne testowanie przede mną. Tak jak poprzednim razem do testów zaprasza portal Ofeminin. A testować będziemy zestaw do pielęgnacji włosów Garnier Fructis Gęste i Zachwycające.

W skład zestawu wchodzi:

  • Szampon wzmacniający Fructis Gęste i Zachwycające
  • Odżywka wzmacniająca Fructis Gęste i Zachwycające
  • Głęboko odżywcza maska Fructis Gęste i Zachwycające.
Opis produktu:
Jeśli Twoje włosy są cienkie i pozbawione gęstości i marzysz o bujnych i silnych włosach to zestaw kosmetyków Garnier Fructis Gęste i Zachwycające sprawi, że Twoje włosy nabiorą spektakularnej objętości.
Sekretem jest innowacyjna molekuła Fibra-Cylane wnikająca do włókna włosa pogrubiając jego strukturę i tworząc długotrwały efekt gęstych włosów, który kumuluje się po każdej aplikacji. Dodatkowo zawarty w szamponie ekstrakt z granatu odżywia i odbudowuje włosy. Kremowa formuła kosmetyków Fructis Gęste i Zachwycające sprawia, że włosy stają się wyraźnie piękniejsze, miękkie w dotyku, sprężyste i łatwe do ułożenia.
Rezultaty które możemy osiągnąć według producenta to:
pogrubienie struktury włosa (na to liczę!! ;)) oraz widocznie bujne i silniejsze włosy. Z każdą kolejną aplikacją dodana struktura pozostaje na włóknie włosa, które wyglądają jakby było ich więcej.
Po takim opisie aż chce się biec do łazienki i przetestować kosmetyki jak najszybciej. Tym bardziej, że moje włosy są osłabione, pozbawione objętości i cienkie. Liczę, że w końcu znajdę sprzymierzeńców w walce z brakiem objętości!

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News