NewsUroda

Fitomed – Mgiełka do twarzy Oczarowa, odświeżająco- oczyszczająca do cery tłustej i mieszanej

Czy lubicie mgiełki do twarzy ? Ja bardzo, gdyż nie tylko mają często przyjemny zapach, ale również tonizują i odświeżają skórę. Dziś pokaże Wam mgiełkę od Fitomed, która miałam okazję niedawno sobie sprawić.

 

 

Fitomed – Mgiełka do twarzy Oczarowa, odświeżająco- oczyszczająca do cery tłustej i mieszanej.
Woda aromatyczna z liści oczaru (hydrolat Ecocert) jest znakomitym środkiem do odświeżania i oczyszczania skóry tłustej i mieszanej oraz naczynkowej. Liście oczaru zawierają do 12% garbników oraz flawonoidy. Zespół tych związków uszczelnia ściany naczyń włosowatych, obkurcza je, zmniejsza zaczerwienie twarzy i objawy naczynkowe. Płyn oczarowy łagodnie ściąga rozszerzone pory, rozjaśnia i tonizuje skórę.

 

Składniki aktywne: hydrolat oczarowy Ecocert (30%), olejek „neroli”.
Przeznaczenie: do cery mieszanej, tłustej, naczynkowej.
Polecany również do nawilżania twarzy dla osób pracujących przy
komputerach oraz w klimatyzowanych pomieszczeniach.
Mgiełkę otrzymujemy w przezroczystej buteleczce z atomizerem. Aplikacja jest bardzo prosta – wystarczy nacisnąć i mgiełka rozpyla się na naszą twarz. Jej zapach nie powala na kolana, ale też nie jest drażniący. Trochę przypomina mi słodki syrop, raczej nie wyczuwam tu pomarańczy (neroli). Jeśli chodzi o działanie to jest takie jak opisuje producent – mgiełka działa orzeźwiająco i ściągająco. Jako, że nie mam problemów z naczynkami nie jestem w stanie określić, jak działa właśnie na nie. Mgiełkę używam wielokrotnie w ciągu dnia. Rano, jako tonik, w ciągu dnia dla odświeżenia skóry (nawet na makijaż), wieczorem w celu zwężenia rozszerzonych porów. Płyn delikatnie ściąga skórę, przez co zdecydowanie nie nadaje się dla skóry suchej.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News