NewsUroda

Dove Nowość – Shower Mousse dla kobiet i Shower Foam dla mężczyzn

Czytając mego bloga na pewno zauważyliście, że uwielbiam wszelkiego rodzaju nowości kosmetyczne, a jeśli są jeszcze do tego nie typowe, to sięgam po nie jeszcze bardziej. Dlatego też z wielką przyjemnością, ja i mój mąż, zapoznaliśmy się z produktami od Dove. Są one nietypowe, chociażby poprzez formę ich stosowania – mowa tu o piankach oraz musach.
Żyjemy w świecie nowych wyzwań i ciągłego pośpiechu. Dlatego zwykle robimy kilka rzeczy naraz, co dotyczy także codziennej pielęgnacji. Ale jednocześnie marzymy, aby kosmetyki gwarantowały nam idealne efekty i maksimum przyjemności. Z tego zadania doskonale wywiązują się musy i pianki do mycia ciała Dove.

 

Dove Shower Mousse dla kobiet
Wyjątkowość tego kosmetyku zaczyna się już od samej nazwy – jest to mus pod prysznic, który nie przecieka nam przez palce podczas aplikacji na ciało. Konsystencja gęstej i treściwej pianki sprawdza się na prawdę rewelacyjnie. Są to produkty wielofunkcyjne, a więc ich funkcja nie sprowadza się tylko do mycia, aczkolwiek faktem jest ze oczyszczają skórę świetnie. Co więcej robią to na tyle delikatnie, że nie naruszają naturalnej bariery ochronnej. Plusem jest również fakt, że podczas użycia zmiękczają włoski, ułatwiając nam golenie. Skóra po jest gładka i miękka, nie występują na niej żadne podrażnienia. Może nie działają specjalnie nawilżająco, jednak od tego mam już inne kosmetyki. Mimo to, skóra nie jest przesuszona. Musy dostępne są w 3 wersjach: z olejkiem arganowym, olejkiem różanym lub olejkiem kokosowym. Wszystkie mają piękny i delikatny zapach.
Dove Shower Foam dla mężczyzn
Formuła tego kosmetyku to pianka i jak to bywa w przypadku kosmetyków dla mężczyzn, również jest wielofunkcyjna, a mianowicie 3 w 1.  Konsystencja gęsta, treściwa, a więc również nie przeciekająca przez palce. Za to ogromny plus. Idealnie spełniają swoją rolę zarówno jako kosmetyk do mycia, ale także do golenia. Jeśli chodzi o nawilżenie to utrzymuje skórę na optymalnym poziomie. Forma pianki jest niezwykle wydajna, a jej aplikacja prosta i przyjemna. Mężczyźni zdecydowanie polubią Dove Shower Foam. Jeśli chodzi o warianty zapachowe to dostępny jest w 2 wersjach: Extra Fresh z kombinacją nut orzeźwiających i drzewnych oraz Clean Comfort, który jest kompozycją bergamotki, mandarynki, cytryny z dodatkami mięty, brzoskwini, cynamonu oraz nut drzewnych.

Znacie te produkty od Dove? Macie o nich wyrobione zdanie? Nas już zdążyły zachwycić :).

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News