LifestyleNews

Bania u Tubana – Świat baniek mydlanych

 

Wraz z nadejściem wiosny (tak wiem na chwilę nas opuściła, jednak ja wierzę, że szybko wróci 😛 ) spędzamy na wolnym powietrzu coraz więcej czasu. Jeśli macie dzieci to wiecie, że one najchętniej spędziłyby tam cały dzień – bez przerwy. Taki wypoczynek na zewnątrz to świetna sprawa, ale co zrobić, żebyśmy się zbytnio nie nudzili? Otóż, odpowiedź jest prosta ! Sprawmy sobie bańki! Zapewniam, że dobra zabawa murowana. Bawią się nie tylko mali ale i duzi 🙂
Oczywiście, na rynku znajdziemy bogatą ofertę baniek. Które wybrać? Ja zdecydowałam się na bańki od firmy Tuban – Świat Baniek Mydlanych. Konkretnie moją uwagę przykuł zestaw do puszczania wielkich baniek mydlanych Zestaw Bania u Tubana. W skład zestawu wchodzi butelka z płynem 400ml plus sznurek do wielkich baniek mydlanych.

 

 

 

 

 

Do puszczania baniek potrzebowaliśmy już tylko naczynia do wylania płynu. Pod ręką był plastikowy pojemnik, który jak się okazało idealnie się do tego nadawał. Płyn został wylany a więc zabawa się rozpoczęła!
Oczywiście zestaw musiał zostać przetestowany w pierwszej kolejności przez moją córkę 😉 Puszczanie wielkich baniek okazało się dziecinnie proste – 2letnia Julia poradziła sobie z tym świetnie ;).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po Julii przyszła kolej na tatę :).
Myślę, że żadne słowa nie oddadzą Wam tej frajdy, która mieliśmy podczas zabawy bańkami. Dlatego spróbuję przedstawić to za pomocą zdjęć – uwaga będzie ich mnóstwo, gdyż ciężko było mi wybrać te najlepsze 😉

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Lifestyle