Klocki PLUS-PLUS – kreatywny prezent dla malucha

Zapewne wielu z Was zastanawia się czym zająć dziecko w okresie kwarantanny, kiedy to nawet najlepszym rodzicom zwyczajnie kończą się pomysły na zabawę. To, co wybrałyśmy my to klocki Plus-Plus i nie żałujemy swojej decyzji.

Klocki to zabawka ponadczasowa. Jednak przez wiele lat bardzo ewoluowała. Od zwykłych drewnianych, którymi dzieci bawią się do dzisiaj, do naprawdę wymyślnych zestawów. Wśród ofert producentów wyróżnia się podział na grupy wiekowe, oraz płeć. Możemy zatem idealnie dostosować dany egzemplarz do potrzeb naszej pociechy. Klocki są zabawką dla każdego, niezależnie od wieku. To właśnie dzięki swojej uniwersalności zawdzięczają fakt, że stają się one często wybieranym prezentem dla dzieci.

Klocki PLUS-PLUS, to zabawka, która w kreatywny sposób zajmuje moje dzieciaki. Nie mają one typowego kształtu. Każdy klocek ma kształt kratki. Dzięki czemu można z nich tworzyć nie tylko tradycyjne budowle, ale wszystko to, co podpowie wyobraźnia. Wiadomo przecież, że dziecięca nie zna granic. Klocki są wykonane z bardzo solidnego plastiku i na pewno posłużą przez wiele lat.

klocki dla dziewczynki

Elementy są dosyć małe, dlatego nie polecam ich dla najmłodszych, którzy mają tendencję wkładania zabawek do buzi. Za to sprawdzą się idealnie dla dziecka w wieku od 3 lat w górę. Do klocków dołączono schematy budowy poszczególnych modeli, jednak możemy zrobić je według swoich potrzeb. Pastelowe klocki są wręcz idealne do zrobienia z nich biżuterii i dlatego pokochały je moje córki. W małym zestawie znajduje się 170 klocków, z których wyczarujecie niejedną koronę dla księżniczki.

klocki dla dziewczynki

klocki dla dziewczynki

Klocki są dostępne w 3 wariantach kolorystycznych: Neon, Pastel i Basic. Nawet jeśli połączymy poszczególne elementy ze sobą, to pozostają one ruchome i to chyba największa ich zaleta. Dzięki temu dziecko może wykorzystać swoją wyobraźnię jeszcze bardziej. Warto wspomnieć, że te Duńskie klocki zostały Zabawką Roku 2015 na portalu zabawkowicz.pl

Wasze dzieciaki lubią bawić się klockami ? Znacie już klocki PLUS-PLUS?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj