Zakupy i oszczędzanie? To idzie w parze!

cashback za zakupy

Zakupy i oszczędzanie? W teorii to absurd! Jak możemy zaoszczędzić, jeśli wydajemy? Niemożliwe? Właśnie nie do końca. To, że dokonujemy zakupów, jest faktem niezaprzeczalnym — robimy ich codziennie mnóstwo, dlatego pomyślcie, czy nie byłoby świetnym rozwiązaniem, gdyby zakupy dałby nam możliwość oszczędzania? Jak to zrobić ? Opowiem Wam wszystko dokładnie.

Jeśli chodzi o robienie zakupów, to zapewne każdy z Was robił je co najmniej raz przez Internet. W dzisiejszych czasach spokojnie można uznać to za standard, jeśli chodzi o nabywanie dóbr konsumenckich. To zdecydowanie ogromna wygoda, gdyż nie ma potrzeby, abyśmy wychodzili z domu. Taka forma zakupów pozwala nam również na ominięcie długich kolejek do kas. Wszystko to składa się na jedno — oszczędzanie naszego czasu, który, jak wiadomo, jest bezcenny. Oprócz wszystkich wymienionych wyżej plusów mamy jeden największy — zakupy przez internet dają nam możliwość zaoszczędzenia pieniędzy. W jaki sposób? Otóż to wszystko możliwe jest poprzez platformy typu cashback. Dzięki nim mamy możliwość zwrotu części kwoty od zrobionych zakupów. Taką opcję oferuje nam właśnie nowycashback.pl

Cashback za zakupy – lista partnerów

Jeśli chodzi o ilość sklepów współpracujących z nowycashback.pl, to jest to dość pokaźny wachlarz. Aby skorzystać ze zwrotów, wystarczy zarejestrować się w programie, co zajmuje dosłownie minutkę i już możemy czerpać korzyści. W zakładce SKLEPY znajdziemy listę aktualnych partnerów, u których dokonując zakupów, otrzymujemy zwrot określonej kwoty. Znajdziemy tu sporo popularnych miejsc, w których na pewno niejeden z Was robił już zakupy – Sephora, Douglas, Aliexpress, Allegro czy Pyszne.pl Dodatkowo przy każdym ze sklepów, mamy informację o tym, jaki procent zwrotu możemy uzyskać. Jednak to nie wszystko ! Nowycashback.pl oferuje nam także program lojalnościowy przy regularnym zakupach za pośrednictwem serwisu.

casback za zakupy

Cashback za zakupy – jak uzyskać zwrot?

Jak uzyskać zwrot za zakupy? To bardzo proste, gdyż sposób dokonywania zakupów niewiele różni się od dotychczasowego. Spośród partnerów dostępnych na nowycashback.pl wybieramy tego, w u którego chcemy dokonać zakupów. Przechodzimy na daną stronę i dokonujemy transakcji, a po jej zakończeniu otrzymujemy informację o nowym zwrocie do zatwierdzenia. Następnie pojawi się on w polu saldo, a na koniec możemy wypłacić go bezpośrednio na konto bankowe. Nie mamy tu punktów ani innych podobnych, serwis oferuje tylko realną gotówkę.

cashback za zakupy

W październiku nowycashback.pl oferuje dodatkowe 5% od każdego zwrotu po wpisaniu kodu promocyjnego – czarymarty. To świetny sposób, aby zyskać jeszcze więcej!

Cashback za zakupy — czy warto?

Jeśli do tej pory nie korzystaliście z tego typu platform, to jest to odpowiednia chwila, aby zacząć z nich korzystać i otrzymać zwrot za dokonane zakupy. Początkowo kwoty zwrotu mogą wydawać się niewielkie, jednak robiąc zakupy regularnie, jesteśmy w stanie uzbierać całkiem pokaźną sumę, którą przeznaczymy na własne przyjemności. Dedykowana wtyczka do przeglądarki podpowie Wam, gdzie możecie otrzymać zwrot.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj