Zestaw Konstrukcyjny Georello Tech 3D – recenzja

georello tech

Czy znacie metodę Montessori? Według jej założeń wszystkie dzieci od urodzenia nastawione są na własny rozwój, na osiągnięcie niezależności i przejście od dzieciństwa do dorosłości. Metoda Montessori pomaga dzieciom oraz rodzicom sprostać w tym zadaniu. Jej podstawą jest szanowanie naturalnej indywidualności każdego dziecka, jeśli chodzi o jego rozwój fizyczny, umysłowy, duchowy i emocjonalny i kierowaniu go do całościowego wzrostu.

Na rynku znajduje się wiele zabawek skutecznie wspierających rozwój metodą Montessori. Tutaj nic nie jest oczywiste, dziecko dostaje zestaw, z którego tworzy zabawkę metodą prób i błędów. Potem uczy się z niej korzystać i nabywa nowe umiejętności. My również sięgnęliśmy po taką zabawkę.

georello tech

Zestaw Konstrukcyjny Georello Tech 3D

To kreatywny zestaw, który pozwala dzieciom poznać proste zasady mechaniki. Przy pomocy napędu, kolumn, osi, łączników, uniwersalnych połączeń, łańcuchów, dzieci mogą zbudować fantastyczne struktury trójwymiarowe. Jednak to nie wszystko, gdyż po zbudowaniu toru możemy puścić go w ruch przy pomocy spektakularnych reakcji łańcuchowych. Napędy i osie mogą być także łączone ukośnie, co daje nam jeszcze większe pole do popisu.

Zestaw Konstrukcyjny Georello Tech 3D to świetna zabawa i wiele możliwości. Nie tylko dla dzieci, ale również rodziców.  Wspólna zabawa tym zestawem zacieśnia więzi, kształtuje dziecięcą wyobraźnię. Dziecko poznaje zasady mechaniki, to świetna okazja, by wprowadzić go głębiej w jej działanie.

Georello Tech 3D

Co myślcie o takiej formie zabawy?

Nie wiem, czy Wam wspominałam, ale razem z mężem zaczęliśmy dbać o dobrą formę. Bycie fit jest w modzie, dopadło również nas. Dbanie o sylwetkę to nie lada sztuka, dlatego też warto spotęgować efekt uzyskany na siłowni poprzez przyjmowanie odpowiednich odżywek. Na rynku jej sporo dostępnych opcji, jednak my wybraliśmy whey protein complex. Dużą zaletą odżywek białkowych jest wygoda oraz szybkość ich przygotowania. To idealne rozwiązanie, gdy nie mamy czasu na przygotowanie pełnowartościowego posiłku. Ze względu na szeroką gamę smaków równie łatwo zaspakajają potrzebę na słodycze. Ceny odżywek białkowych nie są też wysokie więc z pewnością będziecie mogli sobie na nie pozwolić.