Co kupić ukochanemu na Walentynki?

Walentynki już za chwilę, dlatego warto już dziś pomyśleć o idealnym prezencie dla Waszego mężczyzny. Jeśli nie obchodzicie Święta Zakochanych to taki prezent możecie również podarować w inny dzień, gdyż zawsze jest fajnie dostać drobny upominek nawet bez okazji. Ja bardzo lubię obdarowywać innych prezentami i zobaczyć uśmiech na twarzy innej osoby. W tym roku zdecydowałam się na prezent spersonalizowany ze sklepu Mygiftdna i w dzisiejszym wpisie przygotuję Wam malutkie zestawienie przykładowych podarunków dla ukochanego.

Jeśli Ty i Twój mężczyzna jesteście ciągle na etapie wspólnych randek to taki słój życzeń Kupony Randkowe będzie fajnym, niecodziennym pomysłem na Walentynki. Za pomocą kreatora na stronie możesz wybrać jaki ma być kształt słoja, kolor piór oraz wstążki. Możesz także zdecydować jaka treść ma się znaleźć na wszystkich 31 karteczkach. W kreatorze istnieją już gotowe teksty na karteczkach, które pojawią się podczas personalizacji, ale możesz stworzyć także swoje indywidualne. Efekt pracy można śledzić podczas procesu personalizacji.
Kolejna propozycja to Bob Budowniczy – Multitool, będzie idealnym prezentem jeśli Twój mężczyzna to tak zwana złota rączka. Narzędzie wielofunkcyjne o wymiarach 136x72x20 mm (gdy jest złożone) zostało wykonane z połączenia solidnego metalu i wyszukanego drewna. Tradycyjne kombinerki dodatkowo pełnią funkcję młotka. Wszystkie funkcje narzędzia to: nóż, śrubokręt krzyżowy i płaski, otwieracz do butelek, piła, pilnik, przecinak do drutu, kombinerki, młotek. Całość dodatkowo zapakowana jest w praktyczne etui, które można przypiąć do paska od spodni.
Ostatnia z moich propozycji to taca śniadaniowa Drzewo Rodzinne. Być może będzie ona pretekstem do zrobienia wspólnego romantycznego śniadania, nie tylko w Walentynki. Taca śniadaniowa wykonana z wysokiej jakości lakierowanego drewna sosnowego w kolorze ciemnego brązu. Stolik o wymiarach 50×30 cm, pomieści nawet najbardziej obfite śniadanie, a utrzymają je stabilne nóżki, które można złożyć i schować na spodzie tacy. Tacę również możemy spersonalizować, dodać swoje imiona, nazwisko rodowe. Taka taca to nie tylko przydatny gadżet, ale również świetna forma pamiątki.
Oczywiście pomysłów jest zdecydowanie więcej, jednak najważniejszym jest to abyśmy ten jak i inne dni spędzali razem. Nawet jeśli nie obchodzicie Walentynek ;).