Sukienki sportowe Dresslily

Za oknem zima. Śnieg przeplata się na zmianę z deszczem. Jest szaro, zimo i ponuro jednak wcale nie powstrzymuje mnie to przed zakładaniem sukienek. Oczywiście nie ma tu mowy o skrajności, sukienki, które zakładam o tej porze roku to Dresslily sukienki sportowe. Wystarczy założyć do nich getry, bądź długie rajstopy.

Dziś chciałabym pokazać Wam kilka propozycji, które być może niebawem zagoszczą w mojej szafie. Myślę nad zamówieniem trzech z nich, jednak Wam pokażę pięć moich propozycji.

Pierwsza z nich to sukienka Black Cat Print Hoodie Dress z printem kota. Ucieszy na pewno wszystkich kociarzy. Posiada praktyczny kaptur, myślę, że będzie się dobrze nosić.

Kolejna propozycja, prosta szara sukienka bez printu Buttoned Cowl Neck Tunic Sweater Dress. Pod szyją golf, który nie jest obcisły a luźno leży na dekolcie. Osobiście to mój faworyt.

Moja kolejna propozycja odbiega od szarości, jednak wciąż ma stonowany kolor. To czarna sukienka Zip Up Long Hoodie Dress z zamkiem na całej powierzchni. Posiada kaptur oraz wygodne kieszenie.

Kolejna propozycja to coś bardziej seksownego, chociaż wciąż w casualowym stylu. Hit Colour Tunic Knitted Dress. Dwukolorowy sweterek z ozdobnymi guzikami. Możemy nosić go zarówno do do getrów, jak i solo. Wygląda na prawdę świetnie.

Ostatnia z propozycji to bordowa luźniejsza wersja casualowej sukienki Panel Cowl Collar Dress. Czas na przełamanie szarości i wpuszczenia do garderoby odrobiny koloru.

To już wszystkie Dresslily Sukienki sportowe. A poniżej garść informacji :

Here are the new arrival: https://www.dresslily.com/promotion-pre-spring-sale-topic-82.html?lkid=19523496 . It’s time to refresh your wardrobe! DressLily prepare the best high-quality but low-prices products for you, make you free under all occasion for Monday to Friday.

Use code:DLBF20 with 20% discount:

Over 10usd, save 2usd; Over 20usd, save 4usd; Over 30usd, save 6usd; Over 40usd ,save 8usd; Over 50usd, save 10usd; Over 60usd, save 12usd; Over 70usd, save 14usd; Over 80usd, save 16usd; Over 90usd, save 18usd; Over 100usd, save 20usd;Over 110usd, save 22usd; Over 120usd, save 24usd; Over 130usd, save 26usd; Over 140usd, save 28usd;