Jak wyróżnić swoją reklamę

Obecna sytuacja na rynku, gdzie nasza firma jest jedną z wielu innych, wcale nie jest łatwa jeśli chodzi o wyróżnienie się na tle konkurencji. Będąc właścicielami sklepu, biura, czy innej firmy usługowej nie ograniczamy się już do zwykłej formy reklamy. Zadajemy sobie pytanie jak wyróżnić swoją reklamę i często sięgamy do coraz nowszych technologii. Taką jest między innymi technologia led, której zastosowanie daje na prawdę ciekawe efekty wizualne.

Takim sposobem na wyróżnienie swojej reklamy jest wykorzystanie ledowych wyświetlaczy reklamowych. Kasetony reklamowe, które są dostępne w dowolnych rozmiarach. Umieszcza się je na zewnętrznej ścianie budynku. Są dość dużych rozmiarów i ich głównym zadaniem staje się przyciągnięcie uwagi potencjalnego nabywcy. Co ciekawe, ich widoczność nie ogranicza się tylko do przechodniów. Widzą je także uczestnicy ruchu drogowego, bez konieczności wpatrywania się w boczne szyby. Zdecydowanie wpływają na postrzeganie miejsca siedziby firmy, czy też konkretnego typu usługi oferowanego w danym miejscu.

Umieszczenie informacji reklamowej na kasetonie to krok w stronę klienta. Taka forma przekazania treści jest zdecydowanie bardziej czytelna, dodatkowo także zostaje odbierana jako zaproszenie do korzystania z reklamowanej marki. Widoczność jest także zdecydowanie lepsza, a szczególnego znaczenia nabiera to jesienią i zimą, kiedy dni są krótkie, a słońca stosunkowo niewiele. Ważne jest, aby decydując się na takie rozwiązanie wybierać napisy czy też logo, które jest niezbyt skomplikowane w odbiorze. Dzięki temu zwiększymy możliwość jego zapamiętania i kojarzenia reklamy, a w przyszłości może to wiązać się także z większą chęcią powrotu klienta i ponownego skorzystania z usług. Dużym plusem takiej formy reklamy jest także jej trwałość.

Największą moc zwrócenia uwagi nabywcy ma tu światło, kolor a także wielkość reklamy. Jeśli logo jest w kilku kolorach, wtedy warto zadbać o odstępy między elementami. Wpływa to także na stabilność całego kasetonu. Jeśli jako forma decydujemy się na jego wykonanie, warto to zrobić u specjalistów. Ich doskonalenie się w technice świetlnej, wpłynie nie tylko na nasze zadowolenie, ale także na jakość otrzymanej reklamy. Dzięki temu na pewno nie będziemy mieli problemów z tym, aby wyróżnić naszą reklamę.

 

17 KOMENTARZE

  1. bardzo czesto ludzkie oko zwraca uwage na swiatlo. ale przede wszystkim, na stonowane i przyjazne swiatlo 😉 przyznam Ci racje, ze czym prostsze rozwiazania, tym dodbiorca jest w stanie zapamietac 😉 pozdawiam!

  2. Moja feyzjerka, ktora w sumie juz swoimi umiejetnosciami cieszy sie dobra opinia, tuz przed swietami zainwestowala w tego typu reklame. I nie powiem – rzuca sie w oczy i zacheca. Warto w to inwestowac, jakby nie patrzec ludzi ciagnie tego typu rzucajaca sie w oko reklama.

  3. Do mnie jako do potencjalnego konsumenta tego typu reklama trafia najbardziej. Jeżeli taki kaseton jest przemyślany pod względem tematycznym i kolorystycznym, to z pewnością nie umknie mojej uwadze!

  4. Jak to mówią reklama dzwignia handlu i jest to jak najbardziej trafne stwierdzenie. Pomysl na takie kasetony jest coraz bardziej popularny i jak najbardziej trafiony.

  5. Sądzę, że taka forma reklamy może najtrafniej dotrzeć do konsumenta. W obecnych czasach wybicie się takim produktem to też nie lada wyzwanie 😀 Jest tego taki ogrom na rynku.

  6. Moim zdaniem taka reklama jest jedną z lepszych. Sama dzięki takim kasetonom reklamowych poznałam kilka sklepów, których nie zauważyłam, gdy tej reklamy nie było.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj