Świąteczne stylizacje z Dresslily + Kod

Święta coraz bliżej, czas więc pomyśleć o świątecznych stylizacjach. Ja inspiracji szukałam w sklepie Dresslily. Udało mi się znaleźć kilka fajnych perełek na zbliżające się rodzinne spotkania. Dlatego też chętnie pokaże Wam, co udało mi się upolować.

Propozycja numer jeden to sweterek w pudrowym różu Long sleeves Lace. Jednak nie jest on taki znowu zwyczajny, gdyż uroku dodają mu wszyte koronki. Mnie kupił od razu.

Plus Size Long Sleeves Lace Panel Cutout Tee - PINK 1X
Czerwona sukienka Elk print vintage christmas dress z motywami reniferów na pewno wprowadzi gwiazdkowy nastrój na niejednym przyjęciu.
Kolejna propozycja to również sukienka Knotted christmas santa, jednak tym razem mamy tu print uroczego pana mikołaja. Góra w czerni, natomiast dół klasycznie w czerwieni.

Sweter w paski, a w zasadzie tunika striped long sleeve pullover sweater. Idealna nie tylko na święta, ale również karnawał. Wpadła mi w oko od razu i trafiła również do mego koszyka.

Na końcu ostatnia z moich propozycji, również sukienka plus size vintage snowflake christmas dress. Jednak tym razem odbiegam od czerwieni, a idę w kolor zielony. Myślę, że czasem warto wyłamać się z wszechobecnych trendów.

Na koniec mam dla Was link do nowej dostawy Here are the new arrival: https://www.dresslily.com/promotion-christmas-items-nov-topic-61.html?lkid=18253549 It’s time to refresh your wardrobe! DressLily prepare the best high-quality but low-prices products for you, make you free under all occasion for Monday to Friday

Oczywiście przy zamówieniu pamiętajcie o użyciu kodu:

Use code ” DLBF20 ”    for all order with over 10USD save 2USD;
Use code ” DLBF20 ”    for all order with over 20USD save 4USD ;
Use code  ” DLBF20 ”   for all order with over 30USD save 6USD;
Use code  ” DLBF20 ”    for all order with over 40USD save 8USD;
Use code  ” DLBF20 ”   for all order with over 50USD save 10USD;
Use code  ” DLBF20 ”   for all order with over 60USD save 12USD ;
Use code  “ DLBF20 ”   for all order with over 70USD save 14USD;
Use code  ” DLBF20 ”   for all order with over 80USD save 16USD;
Use code  “ DLBF20 ”   for all order with over 90USD save 18USD;
Use code  ” DLBF20 ”   for all order with over 100USD save 20USD ;