W co się ubrać na Halloween?

40
Mamy już prawie połowę października, a więc to czas kiedy możemy zacząć rozglądać się za strojami na Halloween. Zapewne część z Was nie obchodzi zupełnie tego święta, jednak mimo tego, warto czasem dodać do naszego stroju jakiś fajny akcent wpisujący się w ten mroczny klimat. Ja w poszukiwaniu strojów udałam się na stronę Rosegal, gdzie jak zwykle znalazłam świetne propozycje ubrań i nie tylko. Tym razem trafiłam na wyprzedaż, w której można nieźle zaoszczędzić Rosegal Halloween Sale.
Jakie stroje wybrałam ja? Pokażę Wam trzy propozycje, które wpadły mi w oko. Jedną z nich już zamówiłam, jednak póki co nie zdradzę Wam co to. Niech to będzie taka halloweenowa niespodzianka.

Gdy myślę o Halloween to przed oczami mam stroje w kolorach czerni, szarości, z domieszką białego i takie też będą moje propozycje. Pierwsza z nich to sukienka Bell Sleeve Sequins Dress.Całość oczywiście w kolorze czarnym, w której przełamaniem są błyszczące rękawy. Idealna nie tylko na ten mroczny wieczór, ale może również przydać się chociażby na sylwestrową imprezę.
Druga propozycja Halloween Pumpkin Dress również utrzymana w ciemnych kolorach, jednak przełamana pomarańczowym printem wesołej dyni. Na górze na dekolcie ma siateczkę, która sprawia, że całość prezentuje się niezwykle dziewczęco i uroczo. 


No i trzecia Halloween Vintage Skull Dress , również urocza i również dziewczęca. Jednak print może trochę mniej “weselszy” bo w czaszki. Jak szaleć to szaleć! 

Jeśli szukacie więcej inspiracji to zapraszam Was na steronę, gdzie na pewno wypatrzycie coś odpowiedniego dla siebie. 
 
https://www.rosegal.com/promotion-Halloween-deal-special-148.html?lkid=16123114