Ochrona skóry przed działaniem stresu i światła niebieskiego – Cell Fusion C Expert Pink Rescuer

Zapewne wiecie, że ciągłe wpatrywanie się w ekran smartfona czy też komputera szkodzi. Mamy problemy z koncentracją, czy też kręgosłupem, jednak to nie jedyne negatywne skutki. Wytwarzane przez komputery i telewizory promieniowanie odpowiada także za pogarszający się stan naszej skóry. Niestety, nie wystarczy używać kremów z filtrem UV, gdyż słońce to nie jedyny nasz nieprzyjaciel. Światło niebieskie szkodzi jej równie bardzo. Zatem jak możemy chronić naszą skórę? W sklepie Topestetic znalazłam krem, który ma za zadanie ją w tym wspomóc.
www.czary-marty.pl

 

Cell Fusion C Expert Pink Rescuer 
W odpowiedzi na postęp technologiczny powstał preparat, który chroni skórę przed działaniem światła niebieskiego, emitowanego przez urządzenia elektroniczne. Dzięki zawartości kalaminy krem działa antybakteryjnie oraz ochronnie przed nadmiernym działaniem stresu i światła niebieskiego. Kompleks NEO CMS to opatentowany przez markę Cell Fusion C Expert składnik o działaniu wpływający na poprawę kondycji skóry. Pantenol odpowiada za łagodzenie podrażnień oraz zwiększenie nawilżenia skóry. Działanie nawilżające wykazują również ceramidy, które wpływają na elastyczność oraz ochronią skórę przed czynnikami zewnętrznymi. Delikatny różowy kolor zapewnia skórze efekt naturalnego rozświetlenia.
Opakowanie kremu to wygodna tubka w różowym kolorze. Sam kosmetyk jest także utrzymany w tej barwie, dzięki czemu zapewnia skórze efekt naturalnego rozświetlenia. Konsystencja lekka, dość rzadka. Niewielka ilość kremu pozwala na pokrycie nim całej twarzy, dlatego też jest niezwykle wydajny. Zapach delikatny, ziołowy. Lekko wyczuwalny podczas nakładania na twarz. Wchłania się dość szybko po aplikacji i daje efekt ujednoliconego kolorytu skóry. Zauważyłam także delikatne jej rozświetlenie i nawilżenie utrzymane na optymalnym poziomie. Na pewno nie widać na niej oznak zmęczenia. Przestała być szara, a godziny spędzone przed komputerem już nie są na niej, aż tak widoczne. Stała się miękka i gładka w dotyku.
Jak zwykle zakupy w drogierii Topestetic.pl spełniły moje oczekiwania i jestem zadowolona z zamówionego produktu Cell Fusion C Expert Pink Rescuer. A Wy czy wiedzieliście o szkodliwości światła niebieskiego na Waszą skórę?

 

74 KOMENTARZE

  1. Całkiem ciekawy kosmetyk. O szkodliwości światła niebieskiego już tak od pół roku staje się coraz głośniej, badania wciąż trwają a firmy kosmetycznie wykorzystują to do wprowadzania nowych bardziej unowocześnionych formuł.

  2. Uwielbiam zakupy na topestetic:)
    Niestety widzę bardzo negatywne skutki działania światła niebieskiego nie tyle na skórę co na oczy…ale to daje mi do myślenia, że skóra równiez może cierpieć:( Widziałam te produkty w ofercie sklepu, pewnie teraz więcej firm będzie wprowadzało kosmetyki z tym przeznaczeniem.

  3. Uwielbiam zakupy na topestetic:)
    Niestety widzę bardzo negatywne skutki działania światła niebieskiego nie tyle na skórę co na oczy…ale to daje mi do myślenia, że skóra równiez może cierpieć:( Widziałam te produkty w ofercie sklepu, pewnie teraz więcej firm będzie wprowadzało kosmetyki z tym przeznaczeniem.

  4. Lubię, gdy moja twarz jest delikatnie rozświetlona. Jeżeli wraz z tym efektem mogę mieć też ochronę przed szkodliwym działaniem stresu i światła niebieskiego, to dlaczego jeszcze go nie mam w swojej kosmetyczce?:)

  5. Lubię, gdy moja twarz jest delikatnie rozświetlona. Jeżeli wraz z tym efektem mogę mieć też ochronę przed szkodliwym działaniem stresu i światła niebieskiego, to dlaczego jeszcze go nie mam w swojej kosmetyczce?:)

  6. Całkiem ciekawy kosmetyk. O szkodliwości światła niebieskiego już tak od pół roku staje się coraz głośniej, badania wciąż trwają a firmy kosmetycznie wykorzystują to do wprowadzania nowych bardziej unowocześnionych formuł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj