Eleganckie i stylowe zegarki – jakie wybrać

Mimo, iż w dzisiejszych czasach noszenie zegarków wielu z nas uważa za zbędne, gdyż aktualną godzinę możemy sprawdzić na przykład na smartfonie, to jednak branża zegarkowa ma się bardzo dobrze. Wynika to z faktu, iż zegarek, już od dawna, nie jest wyłącznie przedmiotem wskazującym czas. To przede wszystkim ważny element wizerunku. Ten dodatek jest jednocześnie dyskretny, ale również ma przyciąga naszą uwagę i oczywiście cieszy oko. Zegarek często świadczy o statusie materialnym właściciela, jego gustu i stylu życia. Warto zadbać o to, aby ta część stylizacji, była spójna z innymi elementami naszego wizerunku. Odpowiednio dobrany zegarek stanowi “kropkę nad i”.
Zbliża się gwiazdka, dlatego też coraz częściej przeglądam oferty w poszukiwaniu idealnego prezentu dla męża. Tak natrafiłam na stronę https://zegarmistrzlodz.com.pl/junghans-c-2882.html i po przejrzeniu propozycji zdecydowałam się, że kupię mu zegarek.
Junghans to niemiecka marka produkująca zegarki, której początki sięgają 1861 roku, kiedy to w miejscowości Schramberg zaczęto od produkcji budzików. To właśnie firma Junghans ma na swoim koncie pierwszy tego typu zegarek na świecie. Aktualnie marka Junghans to synonim jakości, niezawodności i innowacyjności w wysoce wyrafinowanym stylu. Zegarki tego niemieckiego producenta docenią nawet najbardziej wymagający. Dokładność zegarków Junghans w grupie radio control wynosi 1 sekundę na 1 milion lat. Czasomierze, dzięki antenie umieszczonej w kopercie zegarka, odbierają w tym przypadku sygnał radiowy przekazujący informację o dokładnym czasie i dacie. Czyli na pewno nie spóźnicie się już nigdzie.
Jaki wybrałam? No właśnie tu mam dylemat, gdyż waham się pomiędzy dwiema propozycjami. Pierwszy model to Jughans Max Bill Chronoscope. Jest on na bransolecie metalowej, idealnie wkomponuje się w każdą stylizację. Posiada mechanizm automatyczny Kaliber J880.2, w którym rezerwa chodu to 48 godzin. Tarcza czarna polerowana, nadruk na tarczy i wskazówki z przyjazną dla środowiska masą świetlną. Drugi to Junghans Max Bill Automatic. To zdecydowanie model bardziej elegancki. Posiada pasek z cielęcej skóry ze sprzączką szpilkową ze stali szlachetnej powlekanej w technologii PV. Rezerwa chodu to aż 38 godzin. Tarcza posrebrzana matowa, skala minutowa i wskazówki z przyjazną dla środowiska masą świetlną. Sama nie wiem na który się zdecydować, gdyż oba są niezwykle funkcjonalne i prezentują się świetnie. A Wy jak myślicie?