Kosmetyki naturalne i organiczne z całego świata

Odkąd jestem mamą staram się wybierać kosmetyki do pielęgnacji świadomie. Dotyczy to zarówno produktów przeznaczonych dla dziecka, jak i dla mnie. Dlatego też chętnie korzystam z usług drogerii internetowych, na których stronie można nabyć właśnie kosmetyki naturalne i organiczne. W ten sposób trafiłam na Triny.pl.
Oferta sklepu jest dość szeroka, jednak ja byłam zainteresowana jednym konkretnym działem dotyczącym pielęgnacji twarzy. Znalazłam go pod adresem https://triny.pl/158-pielegnacja-twarzy. Mamy tu ofertę podzieloną na kategorie czyli m.in. oczyszczanie twarzy, maseczki, toniki, skóra wokół oczu itp. Każdy z nas na pewno znajdzie tu kosmetyk, którego aktualnie potrzebuje. Ja podczas tych zakupów skupiłam się na jednej konkretnej marce, którą od dawna miałam zamiar wypróbować, a mowa o koreańskich kosmetykach Purito. Oczywiście na Triny.pl znalazłam je w ciekawej ofercie cenowej, która tym bardziej skłoniła mnie do zakupu.

 

Oczywiście, jako, że, aby wyrobić sobie zdanie o marce, wole wypróbować więcej niż jeden kosmetyk to zamówiłam sobie całą serię. To co mnie zaskoczyło przy zamówieniu z Triny.pl pozytywnie to koszt dostawy. Moje zamówienie przekroczyło 90zł, a więc obyło się bez dodatkowych kosztów i nie musiałam płacić za doręczenie pocztą polską. Przesyłka znalazła się w moim domu bardzo szybko, a ja mogłam cieszyć się z jej zawartości.

Fajną ciekawostką jest to, że oprócz oferty zakupowej na Triny.pl znajdziemy również blog. Na jego łamach możemy znaleźć sporo artykułów dotyczących pielęgnacji. Mnie osobiście bardzo zaciekawił wpis o olejowaniu włosów na mokro – najlepsze sposoby. Przekonał on mnie do wykonaniatego zabiegu pielęgnacyjnego.

Znacie ten sklep internetowy? Może mieliście już okazję robić tam zakupy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj