O czym pamiętać przed urlopem?

Trwa czas wakacyjny, a co za tym idzie również okres urlopowy. Wielu z nas wyjeżdża na jakiś czas, a wtedy, zanim wyjedziemy, warto odpowiednio przygotować nasz dom. W jaki sposób? Na przykład sprawdzić czy nie zapomnieliśmy o żadnym niezapłaconym rachunku. Opróżnijmy też lodówkę z rzeczy, które mogą się przeterminować podczas naszej nieobecności. Dobrym sposobem będzie także zadbanie o porządek przed wyjazdem. Przecież miło jest po podróży wrócić do czystego domu. Zamiast zajmować się rozpakowywaniem walizek i porządkowaniem rzeczy będziemy wtedy mogli chwilę się zrelaksować. No, ale co w przypadku, gdy myślami już dawno jesteśmy na wakacjach i w głowie nam już co innego niż sprzątanie? Może warto pomyśleć o firmie, która oferuje sprzątanie mieszkań. Być może myślicie, że przecież nie każdego stać na taki luksus, bo zapewne nie kosztuje to mało. Jednak nic bardziej mylnego – sprawdziłam stawki i wcale nie są takie wysokie i nawet przeciętny zjadacz chleba może od czasu do czasu pozwolić sobie na taką wygodę :).
Moppy.pl to nowoczesna firma sprzątająca. Co ją wyróżnia? Sprzątanie zamawiasz w 3 minuty online, płacisz również w wygodny sposób, gdyż możesz wybrać przelew, kartę płatniczą lub opcję Przelewy24. Nie musisz być w domu podczas sprzątania, gdyż firma posiada ubezpieczenie na 1 mln złotych. Przed przystąpieniem do zamówienia w prosty sposób możesz wycenić usługę sprzątania mieszkania, lecz warto pamiętać o tym, że są to ceny orientacyjne, gdyż wszystko zależy od długości czasu sprzątania oraz stopnia zabrudzenia mieszkania. Jednak ceny jak już wspomniałam nie są wysokie, a koszt jednorazowego sprzątania zaczyna się od 111 zł za mieszkanie.
No dobrze zamówiliśmy sprzątanie i co teraz? To proste, po zarezerwowaniu usługi na stronie, otrzymujemy potwierdzenie drogą mailową wraz ze wszystkimi szczegółami zamówienia. My powinniśmy tylko przygotować środki czystości (chyba, że określiliśmy w zamówieniu, że również je potrzebujemy) i przybory do sprzątania, jakich ma użyć osoba sprzątająca. Czekamy na termin realizacji usługi, a później cieszymy się czystym i pachnącym domem po powrocie z urlopu.
Warto tu również wspomnieć, że firma posiada dodatkową ofertę, jaką jest możliwość zamówienia sprzątania również po remoncie. Możesz zamówić także kompleksowe sprzątanie mieszkania wraz z czyszczeniem tapicerki oraz dywanów specjalną maszyną. Na pewno ułatwi to i przyśpieszy nieco prace remontowe.

80 KOMENTARZE

 1. Jestem naprawdę zdziwiona, że istnieją takie firmy w Polsce. Jak dotąd owszem spotkałam się z czymś takim po za naszymi granicami, ale jeszcze nie u nas. Świetna sprawa. I ceny naprawdę przyzwoite. Moja ciocia spędza ciepły sezon w Polsce, a Polską zimę odreagowuje w domku we Włoszech. Wracając do PL po prawie 6 miesiącach jest masa kurzu, pajęczyn i ciężkie powietrze w domu, podpowiem jej o tym, na pewno będzie zadowolona !

 2. Jestem naprawdę zdziwiona, że istnieją takie firmy w Polsce. Jak dotąd owszem spotkałam się z czymś takim po za naszymi granicami, ale jeszcze nie u nas. Świetna sprawa. I ceny naprawdę przyzwoite. Moja ciocia spędza ciepły sezon w Polsce, a Polską zimę odreagowuje w domku we Włoszech. Wracając do PL po prawie 6 miesiącach jest masa kurzu, pajęczyn i ciężkie powietrze w domu, podpowiem jej o tym, na pewno będzie zadowolona !

 3. Kilka moich znajomych ma firmy sprzątające i muszę przyznać, że cieszą się one sporym wzięciem, dziewczyny mają pracowników a i tak ręce pełne roboty. ja sama bałaganię i sama sprzątam,

 4. Fajnie, że istnieją takie firmy, które to umożliwiają. Zawsze przez pośrednika jest trochę bezpieczniej niż szukać bezpośrednio. Choć cena uważam wysoka. 🙂

 5. Kilka moich znajomych ma firmy sprzątające i muszę przyznać, że cieszą się one sporym wzięciem, dziewczyny mają pracowników a i tak ręce pełne roboty. ja sama bałaganię i sama sprzątam,

 6. Fajnie, że istnieją takie firmy, które to umożliwiają. Zawsze przez pośrednika jest trochę bezpieczniej niż szukać bezpośrednio. Choć cena uważam wysoka. 🙂

 7. Kurcze cos dla mnie i to nie tylko przed urlopem 😛 sprzatam sama. Caly dom na mojej glowie i czasami mam juz naprawde dosc. Swietne rozwiazanie i dobrze, ze powstaja takie firmy, oferujace tego typu uslugi.

 8. Nie wiedziałam, że w Polsce są takie firmy. Zdecydowanie powierzyłabym domowe obowiązki komuś innemu, zwłaszcza, że na taką zapłatę chyba stać każdego. A wolny czas z pewnością wykorzystałabym na relaks 🙂

 9. Kurcze cos dla mnie i to nie tylko przed urlopem 😛 sprzatam sama. Caly dom na mojej glowie i czasami mam juz naprawde dosc. Swietne rozwiazanie i dobrze, ze powstaja takie firmy, oferujace tego typu uslugi.

 10. Nie wiedziałam, że w Polsce są takie firmy. Zdecydowanie powierzyłabym domowe obowiązki komuś innemu, zwłaszcza, że na taką zapłatę chyba stać każdego. A wolny czas z pewnością wykorzystałabym na relaks 🙂

 11. Nie wiedziałam, że jest taka firma. Myślę, że jest to bardzo wygodne rozwiązanie i wiele osób z niego korzysta. Wyjeżdżając na urlop ni trzeba się martwić porządkiem w domu.

 12. Nie wiedziałam, że jest taka firma. Myślę, że jest to bardzo wygodne rozwiązanie i wiele osób z niego korzysta. Wyjeżdżając na urlop ni trzeba się martwić porządkiem w domu.

 13. Ja jednak wolę sama sprzątać w swoim domu. Fakt mozna dzieki temu troche odpoczac i miec spokoj od sprzatania. Fajna oocja jesli chodzi o sprzatanie po remoncie. Z tego mozliwe ze bym skorzystala.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj