W co się ubrać na wesele?

Sezon ślubny w pełni. Dlatego, myślę, że taki post z inspiracją na stylizację weselną, będzie jak najbardziej trafiony. W dzisiejszym zestawieniu, królują delikatne kolory, a inspirację zaczerpnęłam ze strony Zaful, gdzie aktualnie trwa wyprzedaż Zaful 4th Anniversary
Oczywiście zaczynamy od sukienki Off Shoulder Mesh Panel Bandage Dress. Wybrałam dopasowaną sukienkę w odcieniu nude. Dzięki temu będę mogła bardziej zaszaleć w doborze dodatków. Odkryte ramiona dodają wdzięku i seksapilu, odcięcie w pasie optycznie wysmukli nam talię.


Buty Metal Rhinestones Stiletto Heel Pumps– tutaj zdecydowałam się na bardziej żywy kolor, a mianowicie czerwone wino. Zakryte, lakierowane szpilki podkreślą i wysmuklą każde nogi. 
Jeśli chodzi o kolczyki to wybrałam złote kółka Carved Layered Hoop Earrings zapinane na coś w stylu zatrzasku. Nie są zbyt duże, jednak wciąż widoczne i na tyle delikatne, że nie odwrócą uwagi od sukienki.
Torebka Rivet Zips Solid Color Clutch Bag wprowadzi do stylizacji odrobinę koloru – wybrałam czerwień. Mała kopertówka zmieści same najpotrzebniejsze rzeczy.
Jeśli wpadło coś Wam w oko to zapraszam na stronę Zaful. No i pamiętajcie o kodzie ZFTina
Use code ” ZFTina ” for all order with over 25USD save 3USD  
Use code” ZFTina”  for all order with over 50USD save 6USD  
Use code” ZFTina”  for all order with over 100USD save 12USD