Ochrona przed potem, szczególnie latem, gdy nasza aktywność wzrasta jest dla mnie bardzo ważna. Szukam odpowiednich produktów dzięki, którym będę czuła się świeżo nawet w upalne dni. Niedawno ja i mój mąż mieliśmy okazję poznać antyperspiranty Rexona Active Protecion + Invisible, które to właśnie miały nam to wszystko zapewnić.
Antyperspirant Rexona Active Protection + Invisible to:
• Niewidoczna ochrona – przeciw białym śladom i żółtym plamom na ubraniach.
• Długotrwała świeżość zawsze wtedy, gdy jej najbardziej potrzebujesz – dzięki przełomowej technologii Motionsense, aktywującej działanie kapsułek zapachowych pod wpływem wilgoci i ruchu.
• Ochrona przed potem i nieprzyjemnym zapachem nawet do 48 godzin.
• Długotrwałe uczucie świeżości – aż do 48 h po aplikacji antyperspirantu
Dezodoranty Rexona to nowa linia produktów, które mają za zadanie zapewnić nam długotrwałą świeżość i ochronę przed poceniem nawet do 48godzin. Przy ich użyciu nie powinniśmy również bać się o plamy na ubraniach. Nowa, przełomowa technologia Motionsesne skutecznie zmniejsza namnażanie się bakterii odpowiedzialnych za nieprzyjemny zapach. Dodatkowo minimalizuje powstawanie żółtych plam i białych śladów na ubraniach.
Oba dezodoranty mają pojemność 150 ml. Są bardzo wydajne i od razu gotowe do użycia. Jeśli chodzi o działanie to oceniamy je bardzo dobrze – po zastosowaniu ich na czystą skórę, czujemy się świeżo przez cały dzień. Nie wiem, jakby wyglądało to po 48h, ale wybaczcie tego raczej nie sprawdzimy ;). Również spisał się w kwestii śladów na ubraniach – nie zauważyliśmy żadnych. Damska wersja pachnie kwiatowo, natomiast zapach męskiej wersji jest silniejszy i mocniejszy i mam wrażenie, że nieco bardziej trwały. Oba dezodoranty mają technologie MotionSense, która uwalnia świeży zapach przy każdym ruchu. Im więcej się ruszasz, tym bardziej działa.
Znacie te warianty?

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News

You may also like