Gdzie kupić leki i suplementy taniej?

Zapewne każdy z nas nie raz nie dwa, kupował leki, bądź suplementy. Robiąc to w różnych aptekach stacjonarnie da się zauważyć całkiem sporą różnicę w ich cenach. Niby wszystko jest to samo, jednak w jednej dany lek kosztuje 40zl a a innej już 50. Skąd się biorą te ceny? Zapewne są zależne od ceny zakupu towaru i narzuconej marży. Dlatego też ja staram się, zanim wykupie lek stacjonarne, porównać jego cenę w internecie. Z pomocą przychodzi mi apteka online.

Jest to prosty sposób na szybki zakup, bez konieczności wychodzenia z domu. Aptisan.pl należy do zaufanej sieci aptek internetowych, która dostarcza leki do domów klientów na terenie całej Polski. Oczywiście mają również swoją placówkę stacjonarnie. Dostawa jest szybka i bezpieczna, gdyż dbają o to doświadczeni kurierzy. Apteka online posiada wiele zalet – jej największą jest oczywiście brak konieczności stania w długich kolejkach, poza tym robiąc zakupy online nikt Cię odeśle z kwitkiem. Zakupy możesz tu robić zawsze i o każdej porze, nawet w niedziele wolne od handlu. Doświadczenie, najlepsze produkty i niskie ceny zdecydowanie działają na jej korzyść. Plus za czytelność strony, nie miałam najmniejszego problemu ze znalezieniem odpowiednich działów, a co za tym idzie także leków. Myślę, że nawet starsi klienci dokonają zamówienia w szybki i komfortowy dla nich sposób.

Korzystacie z aptek online czy wolicie te stacjonarne?

54 KOMENTARZE

 1. Właśnie byłam w szoku jak bardzo ceny różnią się pomiędzy aptekami. Wydawało mi się, że ta, w której teraz kupuję jest tania, ale porównując do cen tej online też jest drożej. Już wiem, gdzie muszę robić zakupy 🙂

 2. Leki jako takie, te refundowane przez NFZ mają tą samą cenę wszędzie. Inna sprawa z suplementami i witaminami – tutaj faktycznie różnice cenowe są spore i wtedy warto poszukać on line. Sama czasem również korzystam z aptek online:)
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

 3. Właśnie byłam w szoku jak bardzo ceny różnią się pomiędzy aptekami. Wydawało mi się, że ta, w której teraz kupuję jest tania, ale porównując do cen tej online też jest drożej. Już wiem, gdzie muszę robić zakupy 🙂

 4. ja korzystam z aptek internetowych. Najtaniej moim zdaniem wychodzi w aptece gemini. Nawet porównałam kilka produktów, które najczęściej kupuję między jedną a drugą i nadal gemini wygrywa a różnica w cenach jest wielka.

 5. Ja w aptece co miesiąc zostawiam majątek, dlatego już przestałam kupować stacjonarnie a robię duże zamówienia i zawsze szukam w aptekach on -line okazji.

 6. Chętnie korzystam z internetowych aptek, zwłaszcza gdy kupuję produkty do pielęgnacji dziecka i mleko. Ceny są atrakcyjne, a ja w czasie zakupów oszczędzam czas

 7. Chętnie korzystam z internetowych aptek, zwłaszcza gdy kupuję produkty do pielęgnacji dziecka i mleko. Ceny są atrakcyjne, a ja w czasie zakupów oszczędzam czas

 8. Ja zdecydowanie bardziej wolę apteki stacjonarne, choć ostatnio myślałam też o znalezieniu jednego produktu w internetowej. Nie wszystko można znaleźć w tych pobliskich, dlatego też z pomocą przychodzą internetowe 🙂
  Obserwuję.

 9. Jeżeli chodzi o leki, to nie mam zaufania do aptek internetowych. Jestem staroświecka i wolę się przejść do "zwykłej" apteki i mieć pewność, co kupuję.

 10. Ja zdecydowanie bardziej wolę apteki stacjonarne, choć ostatnio myślałam też o znalezieniu jednego produktu w internetowej. Nie wszystko można znaleźć w tych pobliskich, dlatego też z pomocą przychodzą internetowe 🙂
  Obserwuję.

 11. Jeżeli chodzi o leki, to nie mam zaufania do aptek internetowych. Jestem staroświecka i wolę się przejść do "zwykłej" apteki i mieć pewność, co kupuję.

 12. ja korzystam z aptek internetowych. Najtaniej moim zdaniem wychodzi w aptece gemini. Nawet porównałam kilka produktów, które najczęściej kupuję między jedną a drugą i nadal gemini wygrywa a różnica w cenach jest wielka.

 13. Leki jako takie, te refundowane przez NFZ mają tą samą cenę wszędzie. Inna sprawa z suplementami i witaminami – tutaj faktycznie różnice cenowe są spore i wtedy warto poszukać on line. Sama czasem również korzystam z aptek online:)pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

 14. Ja w aptece co miesiąc zostawiam majątek, dlatego już przestałam kupować stacjonarnie a robię duże zamówienia i zawsze szukam w aptekach on -line okazji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj