Co kupić w prezencie na Dzień Ojca?

Dzień Ojca już za chwilę, dlatego dziś przychodzę do Was z pomysłami na prezent – prezent niebanalny , bo spersonalizowany. Jeśli czytacie mego bloga to wiecie, że jeśli chodzi o mnie to stawiam przede wszystkim na to, aby obdarowany mógł go wykorzystać a nie tylko odłożyć na półkę i podziwiać. Przeglądając ofertę eprezenty.pl trafiłam właśnie na propozycje idealne.

 

Zapewne większość z panów uwielbia majsterkować. Spędza długie godziny w garażu, czy warsztacie, gdzie coś tworzy, naprawia, wymyśla. Oczywiście to co jest mu niezbędne to narzędzia. No bo ileż razy zdarzyło się tak, że Wasz tata, czy też mąż szukał kombinerek, śrubokręta itp. U mnie zdarza się to nagminnie, a uwierzcie, że w twórczym bałaganie bardzo ciężko jest coś znaleźć. Dlatego tez pierwszym z moich prezentów – w zasadzie nie moich., bo obdarowanym będzie mój mąż, a darczyńcą córka Julia – jest skrzynka z narzędziami i grawerem imienia. Skrzynka wykonana solidnie, znajduje się na niej laminowana tabliczka z dedykacją. Oczywiście mamy dowolność w jej wyborze i możemy spersonalizować ją pod naszą konkretną osobę. W środku skrzynki znajduje się 26-elementowy zestaw narzędzi, które zapewne przydadzą się niejednokrotnie.

To co wybrałam, jako drugą część prezentu, to kolejny mały męski niezbędnik przy pracach domowych. Oj ileż to razy słyszałam, gdzie podział się młotek – teraz już będzie go miał zawsze pod ręka i się nie zgubi. Tym bardziej, że nie jest to zwyczajne narzędzie, gdyż przez swój grawer stało się wyjątkowe. Młotek złota rączka  posiada klasyczny kształt, dzięki czemu z pewnością przyda się każdemu kto lubi majsterkować.

 

A czy Wy macie już jakiś pomysł na prezent idealny?

54 KOMENTARZE

  1. Nie lubię personalizowanych prezentów, bo większość jest po prostu kiczowata. Tutaj jednak miłe zaskoczenie! Skrzyneczka ma świetną estetykę i na pewno się przyda. Nie mam jeszcze pomysłu; Michał do majsterkowiczów nie należy😉

  2. Nie lubię personalizowanych prezentów, bo większość jest po prostu kiczowata. Tutaj jednak miłe zaskoczenie! Skrzyneczka ma świetną estetykę i na pewno się przyda. Nie mam jeszcze pomysłu; Michał do majsterkowiczów nie należy😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here