Zabawa z bohaterami popularnych bajek

Każde dziecko ma swoje ulubione bajki. Jedne ogląda z większą chęcią, za innymi nie przepada. Dlatego też, w kontynuacji, tych bajek powstają na rynku różne czasopisma mające zachęcić dzieci do nauki poprzez formę zabawy z ich ulubionymi bohaterami. Takie zeszyty zadań oferuje wydawnictwo Media Service Zawada.
Blaze i Megamaszyny to propozycja dla małych fanów Blaze i jego przyjaciół. Na stronach tego magazynu pojawia się wiele zagadek w których uczestniczą wspomniane wyżej maszyny. Mamy tu różne formy zagadek – labirynt, odnajdowanie różnic pomiędzy zabawkami oraz mnóstwo innych zadań, które ćwiczą wyobraźnie, spostrzegawczość dzieci. Oprócz tego znajdziemy tam również mnóstwo naklejek, które należy przyklejać zgodnie z opisanymi zadaniami, lub dowolnie według wyobraźni naszego dziecka.

 

 

 

 

 

Wissper Magazyn – tutaj odnajdą się wszystkie fanki bajki o dziewczynce, która rozmawia ze zwierzętami. Wissper to mała dziewczynka, która ma magiczną umiejętność rozmawiania ze zwierzętami i przenoszenia się do ich krainy. Sama gazetka została wzbogacona o dodatek w postaci żółtej magicznej torebki z kwiatuszkiem. W środku znajdziemy również wiele zagadek zachęcających do wspólnej zabawy.

 

 

 

 

 

 

Pszczółka Maja Miodowe Igrzyska – kto nie zna Mai? Chyba nie znajdzie się nikt taki, dlatego też książeczka z jej przygodami cieszy się niezwykła popularnością. W tej części mamy oprócz opowiadań, wiele ciekawych zagadek. No i oczywiście do tego wszystkiego są dołączone również naklejki.

 

 

 

 

Stacyjkowo – to propozycja dla małych chłopców uwielbiających przygody trzech lokomotyw: wielofunkcyjnej, czerwonej lokomotywy spalinowej o imieniu Wilson, elektrycznej lokomotywy pasażerskiej, która uwielbia przygody i wyścigi – o imieniu Koko oraz spalinowej lokomotywy towarowej, która lubi zadawać pytania, a nazywa się Bruno. Oczywiście w tej książeczce również nie zabrakło zadań, łamigłówek, kolorowanek no i oczywiście naklejek.
 

 

 

 

Psi Patrol –pozycja, której u nas nie może zabraknąć, gdyż Julia uwielbia zwierzęta, w szczególności psy. Dołącz do Psiego Patrolu w Zatoce Przygód rozwiązując łamigłówki zawarte w tej książeczce. Naucz się jak rozwiązywać problemy razem z Chasem, Marshallem, Rocky’m, Zumą, Rubble i Sky’em.

 

 

 

A jakie bajki lubią Wasze pociechy ?

92 KOMENTARZE

  1. Takie magazyny to świetna sprawa. Pamiętam, jak mój syn był mniejszy to nigdy nie wychodziliśmy z kiosku czy ze sklepu bez jakiejś gazetki. Uwielbiał je za bohaterów, naklejki czy przeróżne łamigłówki. Do dziś kupujemy magazyny ale dla starszych dzieci.

  2. Takie magazyny to świetna sprawa. Pamiętam, jak mój syn był mniejszy to nigdy nie wychodziliśmy z kiosku czy ze sklepu bez jakiejś gazetki. Uwielbiał je za bohaterów, naklejki czy przeróżne łamigłówki. Do dziś kupujemy magazyny ale dla starszych dzieci.

  3. Świetne są te książeczki 🙂 Bardzo podobają mi się takie kolorowe wydania, a maluchom już zwłaszcza. Myślę, że takie książeczki świetnie się sprawdzą w pochmurne dni, gdy dzieci nie mogą bawić się na dworze.

  4. Świetne są te książeczki 🙂 Bardzo podobają mi się takie kolorowe wydania, a maluchom już zwłaszcza. Myślę, że takie książeczki świetnie się sprawdzą w pochmurne dni, gdy dzieci nie mogą bawić się na dworze.

  5. Nie mam swoich pociech więc nie jestem w temacie takich książeczek jednak uważam, że warto kupować właśnie takie wydania jak te. Są bardzo pomysłowe i kreatywne, zachęcają do ich użytkowania przez zabawę a dziecko w tym czasie się uczy i ćwiczy rzeczy rzeczy dostosowanych do wieku więc tu duży plus. 🙂

  6. Nie mam swoich pociech więc nie jestem w temacie takich książeczek jednak uważam, że warto kupować właśnie takie wydania jak te. Są bardzo pomysłowe i kreatywne, zachęcają do ich użytkowania przez zabawę a dziecko w tym czasie się uczy i ćwiczy rzeczy rzeczy dostosowanych do wieku więc tu duży plus. 🙂

  7. Kojarzę pierwsza i ostatnia pozycję. Dość często Zosia ogląda je w tv, choć bardziej chyba przepada za Psim Patrolem. W tej chwili wszystko co jest z Elzą i Anną jest u Nas musem do kupienia, także już nie mogę się doczekać kiedy ten szał minie 😉

  8. Kojarzę pierwsza i ostatnia pozycję. Dość często Zosia ogląda je w tv, choć bardziej chyba przepada za Psim Patrolem. W tej chwili wszystko co jest z Elzą i Anną jest u Nas musem do kupienia, także już nie mogę się doczekać kiedy ten szał minie 😉

  9. Mamą jeszcze nie jestem, Wiec na pytanie końcowe nor odpowiem, jeszcze:) Ale ja q dzieciństwie bardzo lubiłam tego typu książeczki, które nie ograniczały się tylko do treści i obrazków, lecz były urozmaicone o różne zabawy:)

  10. Mamą jeszcze nie jestem, Wiec na pytanie końcowe nor odpowiem, jeszcze:) Ale ja q dzieciństwie bardzo lubiłam tego typu książeczki, które nie ograniczały się tylko do treści i obrazków, lecz były urozmaicone o różne zabawy:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj