Ładowarka samochodowa i Transmiter Bluetooth + FM w jednym IziGsm

ładowarka samochodowa z bluetooth
Odkąd zaczęłam częściej podróżować, mój telefon służy mi nie tylko do dzwonienia, czy korzystania z Internetu. Bardzo często zastępuje mi on nawigację. Niestety w przypadku takiego jego wykorzystania bateria nie wytrzymuje zbyt długo i często jej bardzo niski poziom zaskakuje mnie w różnych przypadkach. Dlatego też niedawno za pośrednictwem IziGsm zaopatrzyłam się w urządzenie, które temu zapobiegnie.
Mowa tutaj o ładowarce samochodowej ROCK. Jednak nie takiej zwykłej, gdyż oprócz możliwości naładowania swojego telefonu mamy również możliwość połączenia się z nim poprzez bluetooth i np. słuchania swojej ulubionej muzyki na przykład prosto z youtube w telefonie.

Funkcje ładowarki samochodowej

Transmiter FM oraz mocna dwu-portowa ładowarka w jednym urządzeniu to doskonałe rozwiązanie dla osób spędzających dużo czasu w samochodzie. Działa w oparciu o technologię bluetooth dzięki czemu przekazywany dźwięk jest najwyższej jakości. Dzięki temu transmiterowi możliwe jest słuchanie bezprzewodowo muzyki znajdującej się na telefonie jak i z aplikacji takich jak: OpenFM czy Spotify.

 

Transmiter posiada wbudowaną redukcję szumów co przekłada się na świetną jakość uzyskiwanego dźwięku. Aplikacja do obsługi działa zarówno z Androidem jak i iOS. Urządzenie zostało skonstruowane w taki sposób aby pasowało do każdej wersji gniazda zapalniczki. Ładowarka została wyposażona w dwa podświetlane i wydajne porty USB o mocy 2,4A.
Zaawansowany system zarządzania energią zapewnia optymalny prąd ładowania, który zapewnia stabilną i bezpieczną pracę eliminując ryzyko uszkodzenia ładowanego urządzenia.

 

Jego obsługa jest bardzo prosta wystarczy włożyć urządzenie do gniazda zapalniczki i już. Urządzenie łączy się z telefonem za pomocą bluetooth, a chyba w tych czasach nie znajdziemy takiego smartfona, który tego nie posiada. Dlatego też jest to bardzo uniwersalne. Z autem łączy się za pomocą transmitera FM. Jak widzicie posiada również dwa wejścia na kable od ładowarki – dzięki czemu mamy możliwość naładowania dwóch telefonów.