Rosegal – dodatki do domu

104
Dziś udało mi się skompletować całe zamówienie z Rosegal, a znalazły się w nim dodatki do domu oraz do zdjęć. Z całości zamówienia jestem bardzo zadowolona i mogę je całe polecić. valentines sales 2018

Pierwsza rzecz, która trafiła do mego koszyka to różowy flaming. Jest podświetlany, działa na dwie baterie AA. Wzięłam go jako dodatek do zdjęć, ale od razu przejęła go moja 3latka ;p. Stan identyczny jak na stronie sklepu. Flaminga szukajcie tutaj

Żarówka z pilotem. Może świecić w różnych kolorach, można zrobić światło migające, zmieniające się, bądź świecące ciągle na jeden z kolorów. Wszystko działa bez zarzutu. Nie jest na tyle mocna żeby być jedynym źródłem światła w pokoju, ale jako dodatek super. Żarówkę znajdziesz tutaj.


Cudowne lampeczki ananasy. Jestem zachwycona tym jak prezentują się na żywo. Zamówiłam z myślą jako dodatek do zdjęć. Działają na dwie baterie AA. Jestem z nich bardzo zadowolona. Lampki anansy.


Tło, na którym zrobiłam powyższe zdjęcia to dywanik. Jest dobry jakościowo, miękki i dość gruby. Świetnie prezentuje się w korytarzu. Znajdziesz go tutaj.

To już całość zamówienia, jeśli coś wpadło Ci w oko to zapraszam do sklepu Rosegal.