Rękawiczki iGLOVE oraz czapka ze słuchawkami IziGSM

Mamy zimę, a co za tym idzie na dworze jest zimno 😉 (a dziś mamy nawet temperaturę minusową), dlatego też zestaw czapka oraz rękawiczki to taki must have przy wychodzeniu z domu. Niestety, gdy nasze dłonie ogrzewane są przez rękawiczki, mamy wtedy spore utrudnienie jeśli chodzi o wykonanie połączenia telefonicznego, napisanie smsa. Rzekłabym, że jest to wręcz niemożliwe w zwykłych rękawiczkach, dlatego też każda taka sytuacja zmusza nas do ich zdjęcia, a co za tym idzie nasze dłonie marzną, a my nie mamy ochoty ani na pogawędki, ani na odpisywanie na wiadomości.

Tak, ja też należałam do tych osób, które przez zimno robiły to niechętnie, dlatego też postanowiłam wypróbować specjalne rękawiczki do ekranu iGlove 5 finger. Jak się spisały u mnie? Dowiecie się oczywiście po lekturze tego posta. Na początek kilka słów o rękawiczkach.

 

Markowe rękawiczki iGLOVE 5 Finger Technology pozwolą Ci na komfortowe
korzystanie z urządzeń z ekranem dotykowym w chłodniejsze i mroźne dni. Specjalny materiał z kryształkami srebra umieszczony na końcach
wszystkich palców umożliwia bezproblemową obsługę wszelkiego rodzaju
ekranów dotykowych. Zastosowanie wysokiej jakości elastycznych materiałów sprawia, że rękawice pasują na każdą wielkość dłoni.

 

Do wyboru jest 5 kolorów – ja zdecydowałam się na czarne, gdyż według mnie są najbardziej uniwersalne. Rękawiczki są miłe w dotyku i jest mi w nich ciepło, fajne jest również to, że pozwalają na obsługę każdym z pięciu palców, gdyż na koniec każdego z nich zostały wszyte kryształki srebra. Jeśli chodzi o działanie to według mnie działają one dobrze, nie mogę powiedzieć, że świetnie, gdyż w na swoim ekranie smartfona mam szkło hartowane. Zdaję sobie sprawę, że zmniejsza ono „tkliwość” wyświetlacza i prowadzenie konwersacji na messengerze na dłuższą metę staje się dla mnie uciążliwe, jednak nie pozbędę się szkła, gdyż już dwa razy zdarzyło mi się zbić ekran i nie będę ryzykowała. Natomiast jeśli chodzi o odbieranie połączeń czy wysyłanie krótkich wiadomości spisują się świetnie.

Jeśli chodzi o czapkę to nie jest ona taka zwykła, bo ma wbudowane słuchawki. A któż nie lubi słuchać muzyki, szczególnie na spacerach. Oczywiście czapka może służyć też jako zestaw słuchawkowy do naszego smartfona. Co o niej pisze producent?

 

Czapka z wbudowanymi słuchawkami to idealny gadżet dla każdego wielbiciela muzyki. Od teraz ciesz się ulubionymi utworami nawet w największe mrozy! Czapkę podłączamy do urządzeń posiadających złącze mini jack 3,5 mm, np. odtwarzaczy MP3 czy telefonów. Kabel o długości 120 cm nie krępuje ruchów i umożliwia wygodne umieszczenie urządzenia odtwarzającego w kieszeni lub plecaku.

 

Jeśli chodzi o samo wykonanie czapki to jest świetna, bardzo przyjemna w dotyku i mięciutka. Od środka ma wszyty polar, więc na pewno skutecznie ochroni naszą głowę nawet przed największymi mrozami. Jej kolor jest uniwersalny więc powinien nam pasować do większości stylizacji. Jeśli chodzi o głośniki działają bardzo dobrze, muzykę słychać na niej świetnie, odbieranie połączeń również w porządku. Pewnie zastanawiacie się jak się ją pierze z tymi gadżetami w środku? Otóż to też jest proste, czapka ma specjalną kieszonkę, dzięki której można spokojnie słuchawki wyjąć i włożyć na miejsce. Niestety zauważyłam jeden minus – czapka jak na moją głowę jest trochę przymała i przy jej dłuższym noszeniu nie czuje się swobodnie. Teraz tylko pytanie czy to czapka jest zbyt mała jak na dorosłego, czy ja mam trochę większą głowę – trudno mi stwierdzić, musicie sprawdzić rozmiar sami.

 

Jeśli zainteresowały Was te gadżety i macie ochotę sprawić sobie takie same, albo szukacie czegoś innego to sprawdźcie stronę izigsm.pl , a przy finalizacji zamówienia pamiętajcie o kodzie 360437 wielokrotnego użytku, który obniży wartość Waszego zamówienia o -15%.

96 KOMENTARZE

 1. Ta czapka prezentuje si&#281 naprawd&#281 bardzo ciekawie. Uwa&#380am, &#380e umieszczenie w niej s&#322uchawek jest bardzo przydatne i funkcjonalne. A po r&#281kawiczki na pewno si&#281gn&#281, gdy&#380 mrozy ostatnio coraz wi&#281ksze.

 2. Ta czapka prezentuje się naprawdę bardzo ciekawie. Uważam, że umieszczenie w niej słuchawek jest bardzo przydatne i funkcjonalne. A po rękawiczki na pewno sięgnę, gdyż mrozy ostatnio coraz większe.

 3. Ta czapka prezentuje się naprawdę bardzo ciekawie. Uważam, że umieszczenie w niej słuchawek jest bardzo przydatne i funkcjonalne. A po rękawiczki na pewno sięgnę, gdyż mrozy ostatnio coraz większe.

 4. swietny duet. rekawiczki bomba. wiecznie mam problem zima. zanim znajde telefon i odbiore to sie ktos rozlaczy. zas czapke jesli juz uzywalabym do odbierania polaczen. muzyki poprzez sluchawki nie slucham. musze slyszec co sie dookola dzieje, mozna nie uslyszec jadacego auta – duzo sie dzieje w ruchu zazwyczaj, wiec boje sie muzyki sluchac.

 5. Mam również tą czapkę i rękawiczki, tylko inny model. Świetna sprawa – super gadżety.
  Ja też myślałam, że mam wielką głowę, ale chyba jednak wychodzi na to, że czapka jest mała 🙂

 6. swietny duet. rekawiczki bomba. wiecznie mam problem zima. zanim znajde telefon i odbiore to sie ktos rozlaczy. zas czapke jesli juz uzywalabym do odbierania polaczen. muzyki poprzez sluchawki nie slucham. musze slyszec co sie dookola dzieje, mozna nie uslyszec jadacego auta – duzo sie dzieje w ruchu zazwyczaj, wiec boje sie muzyki sluchac.

 7. Mam również tą czapkę i rękawiczki, tylko inny model. Świetna sprawa – super gadżety.
  Ja też myślałam, że mam wielką głowę, ale chyba jednak wychodzi na to, że czapka jest mała 🙂

 8. Jak dla mnie gad&#380ety s&#261 absolutnym hitem. R&#281kawiczki s&#261 genialne i dla mnie to strza&#322 w dziesi&#261tk&#281. Na dworze nie korzystam z Internet i,ale to nie mn&#243stwo zdj&#281&#263 i niestety musz&#281 &#347ci&#261ga&#263 rekawiczke, &#380eby zrobi&#263 zdj&#281cie

 9. Jak dla mnie gadżety są absolutnym hitem. Rękawiczki są genialne i dla mnie to strzał w dziesiątkę. Na dworze nie korzystam z Internet i,ale to nie mnóstwo zdjęć i niestety muszę ściągać rekawiczke, żeby zrobić zdjęcie

 10. Jak dla mnie gadżety są absolutnym hitem. Rękawiczki są genialne i dla mnie to strzał w dziesiątkę. Na dworze nie korzystam z Internet i,ale to nie mnóstwo zdjęć i niestety muszę ściągać rekawiczke, żeby zrobić zdjęcie

 11. Jak dla mnie gadżety są absolutnym hitem. Rękawiczki są genialne i dla mnie to strzał w dziesiątkę. Na dworze nie korzystam z Internet i,ale to nie mnóstwo zdjęć i niestety muszę ściągać rekawiczke, żeby zrobić zdjęcie

 12. Ja jestem zmarzluchem i dla mnie ten zestaw jest strza&#322em w dziesi&#261tk&#281. Co prawda tej zimy mam i szalik i czapk&#281, ale na nast&#281pn&#261 z pewno&#347ci&#261 zakupi&#281 sobie t&#261 czapeczk&#281 (wreszcie bez problem&#243w b&#281d&#281 mog&#322a s&#322ucha&#263 muzyki). No i oczywi&#347cie korzysta&#263 z telefonu bez konieczno&#347ci zdejmowania r&#281kawiczek z &#322apek na mrozie:)

 13. Ja jestem zmarzluchem i dla mnie ten zestaw jest strzałem w dziesiątkę. Co prawda tej zimy mam i szalik i czapkę, ale na następną z pewnością zakupię sobie tą czapeczkę (wreszcie bez problemów będę mogła słuchać muzyki). No i oczywiście korzystać z telefonu bez konieczności zdejmowania rękawiczek z łapek na mrozie:)

 14. Ja jestem zmarzluchem i dla mnie ten zestaw jest strzałem w dziesiątkę. Co prawda tej zimy mam i szalik i czapkę, ale na następną z pewnością zakupię sobie tą czapeczkę (wreszcie bez problemów będę mogła słuchać muzyki). No i oczywiście korzystać z telefonu bez konieczności zdejmowania rękawiczek z łapek na mrozie:)

 15. Ja jestem zmarzluchem i dla mnie ten zestaw jest strzałem w dziesiątkę. Co prawda tej zimy mam i szalik i czapkę, ale na następną z pewnością zakupię sobie tą czapeczkę (wreszcie bez problemów będę mogła słuchać muzyki). No i oczywiście korzystać z telefonu bez konieczności zdejmowania rękawiczek z łapek na mrozie:)

 16. Czapka ze słuchawkami nie dla mnie, za to rękawiczki są genialne oj nie raz by się bardzo przydały kiedy to jest mega zimno i nie chce mi się ściągać rękawiczek by odebrać telefon czy napisać sms świetna sprawa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj