Moda z Zaful – kozaki i sweterek

Nigdy nie zamawiałam butów z chińskich sklepów. Nie dlatego, że bałam się o jakość (no może to też), ale bardziej obawiałam się tego czy dobiorę odpowiedni rozmiar. Zawsze było to ryzyko, że przeznaczę kwotę na obuwie a nie skorzystam z niego bo będzie zbyt małe lub duże. Jednak przeglądając stronę Zaful trafiłam niedawno na buty, które mi się bardzo spodobały i stwierdziłam, że ryzyk fizyk muszę je mieć.

Oczywiście nadal nie byłam pewna co do rozmiaru i powiem więcej nie sprawdzałam nawet tabeli (zwyczajnie nie chciało mi się), rozmiar więc wzięłam w ciemno – w Polsce noszę zazwyczaj 37/38 a tu zamówiłam 38. Okazało się, że trafiłam idealnie i dziś mogę je Wam zaprezentować. To co przyszło zdecydowanie sprostało moim oczekiwaniom. Jestem z nich bardzo zadowolona. Ich materiał to coś a’la zamsz. Raczej nie nadają się na deszcz i aktualną pogodę za oknem (mokry śnieg), gdyż bałabym się przemoczenia, ale do auta, czy jak już będzie odrobinę bardziej sucho, będą idealne. Nie mają ocieplenia w środku, jednak do zimnych nie należą, pochodziłam w nich trochę i moja noga nie zmarzła, a wręcz przeciwnie. Na całej długości buta z przodu mają zamek, przez co wyglądają bardzo oryginalnie. Jeśli Wam również wpadły w oko to możecie je znaleźć pod nazwą Faux Sude Zip Front Mid-cakf boots.

 

 

 

Druga rzecz, która kupiłam przy okazji butów to sweterek. Z niego również jestem zadowolona, chociaż jak na mnie ma zbyt duży dekolt i na pewno nosząc go będę miała t-shirt pod spodem, gdyż te zakładane pasy mają tendencję do odstawania. Przez to również sweterek może pogrubiać. Materiał to akryl, czyli jakościowo świetny. Nosi się dobrze – nic tylko brać :). Low Cut Ribbed Wrap Sweater