Pell.pl Kosmetyki Gwiazd – Grown Alchemist Age-Repair Eye Cream

Jeśli jesteście czytelnikami mojego bloga to wiecie o tym, że w kosmetykach cenię sobie bardzo ich skład, zwracam uwagę na to, czy nie ma on w sobie niepotrzebnych zapychaczy w postaci parabenów, PEGów i tym podobnych składników. Fajne jest to, że widzę, iż ten trend na naturalne składniki rośnie i rynek oferuje nam coraz więcej różnorodnych produktów w tym temacie. Jednakowoż przy takim ogromie wyboru, bardzo ciężko znaleźć kosmetyczne perełki, ale oczywiście nie jest to niemożliwe. Dziś chciałabym właśnie opowiedzieć Wam o jednej z nich. Będzie to pewien krem pod oczy, który znalazłam na stronie Pell.pl, jest on wyjątkowy, gdyż jego skład należy do najlepszych jakie do tej pory udało mi się znaleźć.

 

Dlaczego tak ważne jest dbanie o skórę pod oczami ? Gdyż skóra wokół oczu jest bardzo cienka i to ona najdotkliwiej odczuwa nie tylko skutki starzenia się ale i niewyspania, przemęczenia, stresu czy chorób. Na niej są one także widoczne najbardziej. Dodatkowo już po 25-tym roku życia zaczyna ona też coraz bardziej tracić na elastyczności i jędrności. Często zapominamy, że to przecież oczy i to co wokół nich, są najczęściej pierwszą linią kontaktu z innymi ludźmi. Na tej podstawie często jesteśmy również oceniani ile mamy lat oraz jak się czujemy. Dlatego też warto szczególnie zadbać o skórę wokół oczu odpowiednimi kosmetykami.

 

Grown Alchemist Age-Repair Eye Cream
Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy z peptydami, które ujędrniają, wygładzają i wpływają na włókna kolagenowe, wyraźnie zmniejszając widoczność zmarszczek. Przyczynia się do polepszenia sprężystości i napięcia skóry wokół oczu

 

Age Repair Eye Cream widocznie likwiduje kurze łapki, redukuje cienie oraz opuchnięcia. Synergiczne współdziałanie peptydów pozwala na znaczące wygładzenie zarówno płytkich jak i głębokich zmarszczek mimicznych wokół oczu.
Składniki aktywne:
Egzopolisacharydy wyraźnie podnoszą poziom nawilżenia skóry i szybko poprawiają jej wygląd poprzez wygładzenie i wypełnienie zmarszczek, widocznie spłycając głębokie zmarszczki.
Kompleks Protec-3 chroni skórę przed działaniem wolnych rodników tlenowych, azotowych i węglowych, zapewniając efekt zmiękczenia, rozświetlenia i odmłodzenia.

Krem pod oczy otrzymujemy w eleganckiej buteleczce z ciemnego szkła, chroniącej kosmetyk przed działaniem światła. Dozujemy go za pomocą aplikatora z pompką – bardzo lubię takie rozwiązania, ze względu na higienę oraz łatwość użytkowania. Pompka jest na tyle precyzyjna, że odpowiednie jej przyciśnięcie wydobędzie z niego pożądaną przez nas ilość kosmetyku. Dozowanie produktu jest dzięki temu bardzo dokładne i jesteśmy w stanie wydobyć odrobinę, która starcza by pokryć cały obszar pod każdym okiem.  Dlatego też krem jest bardzo wydajny.

Krem pod oczy Grown Alchemist ma bardzo lekką i delikatną konsystencję o białej barwie. Rozprowadza się szybko i łatwo a po chwili szybko znika bez śladu, gdyż skóra w mig go chłonie. Nie roluje się i pozwala na niemal natychmiastową aplikację makijażu. Jego zapach jest ziołowy ale nie jest on jakiś intensywny i nie przeszkadza zupełnie, bardzo szybko się ulatnia.

Jeśli chodzi o działanie to podpisuję się rekami i nogami pod wszystkimi obietnicami producenta – no może poza likwidacją kurzych łapek, ale to tylko i wyłącznie dlatego, że ja ich nie posiadam. Aczkolwiek myślę, że i z nimi spokojnie dałby sobie radę.  Efekt jaki widzę w lustrze bardzo mnie zachwyca – opuchlizna spod oczu zniknęła, cienie się rozjaśniły, a oznak przemęczenia najzupełniej w świecie brak. Chwilę po nałożeniu czuję jak krem pracuje i napina moją skórę i uzyskuję ją gładką, optymalnie nawilżoną i ani trochę nie obciążoną. Są to efekty, których ja oczekuję od kremu pod oczy, dlatego też jest to dla mnie hit w testowanych przeze mnie do tej pory kosmetykach tego typu. Na pewno zagości on u mnie na dłużej i na jednej buteleczce się nie skończy. Oczywiście cena tego produktu nie jest szczególnie niska, ale przy takich zauważalnych efektach myślę, że jest on warty każdej wydanej złotówki. Zwłaszcza, że przy moim codziennym użytkowaniu go przez około miesiąc z buteleczki prawie nie ubyło nic, myślę, że spokojnie starczy mi jeszcze na parę kolejnych miesięcy użytkowania.

A Wy kochani wciąż szukacie swojego ulubieńca jeśli chodzi o pielęgnację skóry pod oczami, czy macie już swój hit?

117 KOMENTARZE

 1. Powiem uczciwie, &#380e og&#243lne zasady znam…..ale 25 lat dawno sko&#324czone, a o sk&#243r&#281 wok&#243&#322 oczu nie dbam jako&#347 szczeg&#243lnie. Powoli widz&#281 oznaki braku napi&#281cia, wi&#281c ten krem m&#243g&#322by sta&#263 si&#281 moim HIT-em 🙂

 2. Je&#347li kosmetyk dzia&#322a to warto wyda&#263 na niego ka&#380da kwot&#281. W pewnym wieku trzeba ju&#380 zwraca&#263 uwag&#281 na to czego u&#380ywa si&#281 do piel&#281gnacji. S&#322ysza&#322am o tej marce ale nie mia&#322am mo&#380liwo&#347ci jeszcze jej u&#380ywa&#263.

 3. Powiem uczciwie, że ogólne zasady znam…..ale 25 lat dawno skończone, a o skórę wokół oczu nie dbam jakoś szczególnie. Powoli widzę oznaki braku napięcia, więc ten krem mógłby stać się moim HIT-em 🙂

 4. Jeśli kosmetyk działa to warto wydać na niego każda kwotę. W pewnym wieku trzeba już zwracać uwagę na to czego używa się do pielęgnacji. Słyszałam o tej marce ale nie miałam możliwości jeszcze jej używać.

 5. Jeśli kosmetyk działa to warto wydać na niego każda kwotę. W pewnym wieku trzeba już zwracać uwagę na to czego używa się do pielęgnacji. Słyszałam o tej marce ale nie miałam możliwości jeszcze jej używać.

 6. Ja z kremami pod oczy jestem zaznajomiona perfekcyjnie. Testuję najróżniejsze specyfiki, ale tego hitu jeszcze nie miałam przyjemności. Jeżeli jest tak cudowny jak piszesz to nie pozostaje mi nic innego, tylko zabierać się za kolejne zakupy 🙂

 7. Podoba mi si&#281. Jaki&#347 nigdy nie zna&#322am akurat o okolice oczu i dot&#261d nie stosowalam specjalnie do tego celu przeznaczonych kosmetyk&#243w. Sk&#322ad ma super. Kurzych &#322apek jeszcze nie mam, ale je&#347li ma takie &#347wietne dzia&#322anie to dla mojej mamy by&#322by idealny 🙂 jest wydajny, wi&#281c i cena warta, aby si&#281 skusi&#263.

 8. Powiem uczciwie, że ogólne zasady znam…..ale 25 lat dawno skończone, a o skórę wokół oczu nie dbam jakoś szczególnie. Powoli widzę oznaki braku napięcia, więc ten krem mógłby stać się moim HIT-em 🙂

 9. Jeśli kosmetyk działa to warto wydać na niego każda kwotę. W pewnym wieku trzeba już zwracać uwagę na to czego używa się do pielęgnacji. Słyszałam o tej marce ale nie miałam możliwości jeszcze jej używać.

 10. Ja z kremami pod oczy jestem zaznajomiona perfekcyjnie. Testuję najróżniejsze specyfiki, ale tego hitu jeszcze nie miałam przyjemności. Jeżeli jest tak cudowny jak piszesz to nie pozostaje mi nic innego, tylko zabierać się za kolejne zakupy 🙂

 11. Podoba mi się. Jakiś nigdy nie znałam akurat o okolice oczu i dotąd nie stosowalam specjalnie do tego celu przeznaczonych kosmetyków. Skład ma super. Kurzych łapek jeszcze nie mam, ale jeśli ma takie świetne działanie to dla mojej mamy byłby idealny 🙂 jest wydajny, więc i cena warta, aby się skusić.

 12. Podoba mi się. Jakiś nigdy nie znałam akurat o okolice oczu i dotąd nie stosowalam specjalnie do tego celu przeznaczonych kosmetyków. Skład ma super. Kurzych łapek jeszcze nie mam, ale jeśli ma takie świetne działanie to dla mojej mamy byłby idealny 🙂 jest wydajny, więc i cena warta, aby się skusić.

 13. Podoba mi się. Jakiś nigdy nie znałam akurat o okolice oczu i dotąd nie stosowalam specjalnie do tego celu przeznaczonych kosmetyków. Skład ma super. Kurzych łapek jeszcze nie mam, ale jeśli ma takie świetne działanie to dla mojej mamy byłby idealny 🙂 jest wydajny, więc i cena warta, aby się skusić.

 14. Mam ju&#380 sw&#243j ulubiony krem pod oczy i raczej nie b&#281d&#281 go zmienia&#263, ale poka&#380&#281 tw&#243j post swojej mamie, bo ona dalej szuka swojego idea&#322u.

 15. Ja zaliczam się do tej grupy osób, które wciąż swojego hitu szukają;) Masz racje, ze często zapominamy o dbaniu skóry pod oczami a przecież rzeczywiście nasza twarz jest nasza wizytówką:) Bardzo zaciekawiłaś mnie tą perełką i jestem ciekawa jak sprawdzi się u mnie:)

 16. Ja zaliczam się do tej grupy osób, które wciąż swojego hitu szukają;) Masz racje, ze często zapominamy o dbaniu skóry pod oczami a przecież rzeczywiście nasza twarz jest nasza wizytówką:) Bardzo zaciekawiłaś mnie tą perełką i jestem ciekawa jak sprawdzi się u mnie:)

 17. Powiem uczciwie, że ogólne zasady znam…..ale 25 lat dawno skończone, a o skórę wokół oczu nie dbam jakoś szczególnie. Powoli widzę oznaki braku napięcia, więc ten krem mógłby stać się moim HIT-em 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj