Basia i Basen – Egmont

Kto mnie zna ten wie, że uwielbiam chodzić z córką na basen. Lubi to cała nasza trójka, dlatego też, gdy zobaczyłam na półce w księgarni książkę o tytule Basia i basen stwierdziłam, że to coś na pewno dla nas.
Książeczka zaczyna się od choroby mamy Basi, która zmusiła ją do zostania w łóżku. Basia wraz z bratem próbuje obudzić mamę, jednak rozsądny tata rodzeństwa zabiera ich na basen. Po to, aby mama mogła dobrze się wyspać i wyzdrowieć – bo przecież wiadomo, że sen jest najlepszym lekarstwem.

 

 

Tata oczami wyobraźni widzi już siebie, lezącego i zażywającego relaksu w jacuzzi. Jednak rodzeństwo – Basia i Janek, mają zupełnie inne plany. Wypad jest wyczerpujący i bardzo zajmujący, ale wszyscy wracają z niego bardzo zadowoleni. To doprawdy ciekawa pozycja dla tych, którzy pierwszy raz wybierają się na basen.

 

 

 

 

Seria o Basi pomaga dziecku zrozumieć świat, zawiera historie z życia wzięta. Dzięki lekturze wiemy jak zachować się na basenie, ale też jakie atrakcje tam znajdziemy. Uczymy się odpowiedniego zachowania na pływalni, tak abyśmy wszyscy byli bezpieczni. W książce znajdziemy również sporą dawkę humoru, rozbawi ona nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Jest napisana przyjaznym językiem, bardzo dobrze się ją czyta. Dodatkowym plusem jest to, że wydana została w twardej oprawie.

50 KOMENTARZE

  1. Lubie książeczki które mają jakieś przesłanie. Twarda okładka dla dzieci jest również ważna, ponieważ się nie zniszczy szybko. A chodzić na basen również uwielbiamy. Lato mija, więc będziemy traz pływalnie odwiedzać.

  2. Lubie książeczki które mają jakieś przesłanie. Twarda okładka dla dzieci jest również ważna, ponieważ się nie zniszczy szybko. A chodzić na basen również uwielbiamy. Lato mija, więc będziemy traz pływalnie odwiedzać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj