Haul Rosegal

32
Kolejny zakupowy haul ze sklepu Rosegal. Rosegal white short dresses summer 2017 Promotion
To co zamówiłam znajdziecie poniżej, wszystkie rzeczy doszły do mnie bardzo szybko i jestem z nich zadowolona. Tym razem były to akcesoria kuchenne i łazienkowe. Nie doszedł jeszcze do mnie koc ale mam nadzieję, że będzie on u mnie na dniach.

Pierwsza pozycja to gadżet do kuchni – obieraczka do warzyw. Banał – wiem! ale brakowało mi tego. Obieraczka jest ostra, można ją użyć zarówno do obierania warzyw, jak i krojenia lub cięcia np. skórki pomarańczy. Nadaje się również do szybkiego krojenia ogórków w cienkie plasterki, takie na mizerie.
 KLIK 
 

Przyrząd do nakładania ciasta do foremek na babeczki – bo jak
zauważyliście na moim koncie na instagramie – babeczki uwielbiamy i pieczemy je dość często. Do tej pory nakładałam ciasto do foremek łyżką, jednak nie było to odpowiednie i ciasto nie dozowało się jednakowo. Dzięki temu przyrządowi mogę z łatwością nałożyć idealną ilość wystarczającą na jedną babeczkę. Jeden mały minus, gdyż przyszło lekko nadłamane – jednak nie wpływa to na funkcjonalność urządzenia.
 

Ostatnia rzecz to coś do łazienki – przedłużka na kran od umywalki o zabawnym kształcie – kraba. Nakłada się ją bezpośrednio na kran, który staje się wydłużony i małe rączki z łatwością dosięgają do wody. 

Jeśli będziecie coś zamawiać pamiętajcie o kodzie
ROSEGALCHEN