Czy czarna maska działa? i jak wysoko lata Quadocopter? czyli kolejne zakupy z Rosegal

Przychodzę do Was dziś z moim zamówieniem ze sklepu Rosegal. Tym razem nie zamówiłam sobie nic z oferowanych tam ciuchów, czyli np.  sexy sweater dress albo white mermaid dress. Mój wybór padł na czarną maskę oczyszczającą pory oraz na quadocopter na bluetooth. 
Zacznijmy od maseczki. Sporo od niej słyszałam więc postanowiłam sama przekonać się czy działa. Maseczkę nakładamy na oczyszczoną skórę – najlepiej zaraz po kąpieli, bądź tzw. “parówce”. Trzymamy ją na twarzy ok 20-30 minut i następnie ściągamy. Co do działania oczyszczającego i usuwania porów. Hmm raczej średnio. Nos może rzeczywiście stał się trochę oczyszczony, ale na porów to nie wyciągnęła zbyt dużo – fakt nie mam ich wiele, ale jednak zachwycona nie jestem. Aczkolwiek, może u Was sprawdzi się lepiej.
Quadocopter – bardzo fajna zabawka! Naprawdę, i to nie tylko dla dzieci ale i dorośli się bawią świetnie. Sterowany za pomocą aplikacji na smartfona. Łączy się poprzez bluetooth. Jedno naładowanie wystarcza na około 10min zabawy – wydaje się mało, nie – jest wystarczająco. Polecam wszystkim.
 KLIK