Co podarować tacie? nasze pomysły na prezent

Kim jest tata? Tata to Tarcza – tarcza chroniąca przed złem świata, błędami nie do naprawienia. Tato to opieka – taka prawdziwa, męska, silna, a zarazem delikatna ręka. To ktoś, kto zawsze jest blisko, kto czuwa i stoi na straży Julii, codziennie od ponad 2 lat :). Dlatego w nadchodzącym Dniu Ojca, chciałyśmy z Julią podziękować Tacie w wyjątkowy sposób. Nie chciałyśmy kupować krawatu, czy skarpetek – to takie proste i banalne :). Postawiłyśmy na elegancję, prostotę a przy okazji coś, co upiększy nasz wspólny dom. Dom, który tworzymy razem we troje.

Pomysł na prezent na dzień ojca

Postawiłyśmy na prezent, który można spersonalizować – wtedy robi się on szczególnie wyjątkowy. Taką opcję znalazłyśmy na stronie MyGiftdna – pomysł na prezent jedyny w swoim rodzaju. Przyznam, że rozwiązań było wiele – na początku ciężko było się nam zdecydować, jednak wybrałyśmy coś co będzie używane na codzień, nie od święta. Coś na czym dedykacja będzie widoczna i niepowtarzalna. Co to takiego? Otóż nasz prezent składa się z dwóch części – coś ode mnie oraz od Julii. Zacznijmy od mojego – Couple Zestaw grawerowany Karafka ze szklankami do drinków. Zestaw wykonany jest z wysokiej jakości szkła, odpornego na zarysowania. Zrobiony z dbałością o każdy szczegół. Grawer na zestawie wykonany jest z użyciem najnowszych technologii laserowych. Grawer laserowy pozwala na osiągnięcie dokładności rzędu setnych części milimetra, dzięki czemu karafka wygląda niesamowicie! Grawer jest trwały i nawet po długim użytkowaniu produktu pozostaje nienaruszony i bardzo dobrze widoczny.

 

 

 

Drugi prezent to szklaneczka whisky – tata należy do koneserów więc myślę, że doceni. To prezent od Julii, z całkowitą personalizacją. Szklanki mają niepowtarzalny kształt dna, ścianki są gładkie i wspaniale eksponują wykonany grawer.

 

 

 

 

Na prezentach praktycznych oczywiście nie skończyłyśmy – przecież nie mogło zabraknąć odrobiny słodyczy. Wybrałyśmy smakowite ciasteczka od Pracownia Słodki Duet w nietypowych kształtach – rybek 🙂 Tak się nam spodobały, że zamówiłyśmy całe akwarium! Oczywiście nasz pomysł ma odzwierciedlenie w rzeczywistości – Tata z zamiłowania jest akwarystą hobbystą ;).

 

 

 

 

 

 

a Wy macie już swoje prezenty na dzień ojca?

66 KOMENTARZE

  1. Bardzo fajne pomysły. My z siostrą osobiście uznałyśmy, że kupimy koszulki sportowe taki na lato, gdyż mój tata pracuje fizycznie dzień w dzień także na pewno będzie bardziej komfortowa niż zwykłe bawełniane 😉

  2. Bardzo fajne pomysły. My z siostrą osobiście uznałyśmy, że kupimy koszulki sportowe taki na lato, gdyż mój tata pracuje fizycznie dzień w dzień także na pewno będzie bardziej komfortowa niż zwykłe bawełniane 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here