Fotobum – wyjątkowy pomysł na Twoje zdjęcia

 

W moim albumie, a w zasadzie na dysku mojego komputera jest chyba z milion zdjęć. Dosłownie :-D. Jeśli mam tylko wolną chwilę to staram się uwieczniać na zdjęciach nasze rodzinne chwile. Wtedy zawsze mogę wrócić do wspomnień poprzez zdjęcia. Jednak fotografie przechowywane na dysku komputera nie mają takiego uroku jak zdjęcia, które możemy dotknąć, obejrzeć. Jako, że wypróbowałam już chyba wszystkich form wywoływania zdjęć, czyli fotoksiążka, fotoobraz, fotoalbum itp. z wielką chęcią przetestowałam coś nowego. Były to fotomagnesy od Fotobum.

 

 

Fotomagnesy to bardzo ciekawa forma przechowywania zdjęć. To idealny pomysł na prezent i świetny gadżet na lodówkę. Wyglądem przypominają zdjęcia z Polaroida. Na każdym magnesie jest miejsce na naklejkę lub podpis zdjęcia. Magnes jest cienki i delikatny, a więc bezpieczny dla Twojej lodówki.

 

 

 

 

W zestawie znajdziemy, aż 16 sztuk magnesów. Cały proces zamawiania jest niezwykle łatwy, wystarczy się zalogować (np. poprzez facebook) i wgrać swoje zdjęcia, a jeśli nie mamy ich na dysku to łatwo połączymy się z facebookiem, instargamem i możemy wywołać także zdjęcia znajdujące się na tych portalach społecznościowych. Takie rozwiązanie jest świetne!
Całość zamówienia przyszło do mnie w pięknym boxie z napisem “Mamo, kocham Cię”. Co czyni taki box idealnym pomysłem na prezent na Dzień Mamy. Całość prezentuje się niezwykle. A co najważniejsze możemy w dowolnej chwili zdjąć magnesy, lub zmienić miejsce ich przyczepienia.

 

 

 

 

 

70 KOMENTARZE

 1. &#346wietne rozwi&#261zanie na od&#347wie&#380enie wygl&#261du swojej lod&#243wki.
  U mnie wiecznie wisia&#322y magnesy z &#34gazowni&#34 lub danonkowe, kt&#243re straszy&#322y.
  A tak mam pi&#281kn&#261 lod&#243wk&#281 😀 Ty te&#380! 😉

 2. Świetne rozwiązanie na odświeżenie wyglądu swojej lodówki.
  U mnie wiecznie wisiały magnesy z "gazowni" lub danonkowe, które straszyły.
  A tak mam piękną lodówkę 😀 Ty też! 😉

 3. Świetne rozwiązanie na odświeżenie wyglądu swojej lodówki.
  U mnie wiecznie wisiały magnesy z "gazowni" lub danonkowe, które straszyły.
  A tak mam piękną lodówkę 😀 Ty też! 😉

 4. Świetne rozwiązanie na odświeżenie wyglądu swojej lodówki.
  U mnie wiecznie wisiały magnesy z "gazowni" lub danonkowe, które straszyły.
  A tak mam piękną lodówkę 😀 Ty też! 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here