Kobiecy niezbędnik IziGSM

Odkąd moja 2letnia córka opanowała obsługę smartfona do perfekcji, bateria w nim jest codziennie zużywana do końca. O ile jestem wtedy w domu, zupełnie mi to nie przeszkadza. Gdy widzę zbliżające się 0% baterii w telefonie, po prostu podłączam go do ładowarki, no i już po kłopocie.
Jednak, gdy jesteśmy w podróży, na spacerze, czy w sklepie sprawa ładowania wcale nie jest taka prosta. To znaczy nie była, do momentu, w którym poznałam Power Bank od IziGSM. To gadżet, który przyznam, że do tej pory wydawał mi się zbędny. Jednak teraz nie wyobrażam sobie bez niego życia :). Tak, tak, gdyż niejednokrotnie power bank ratował mnie w trudnej sytuacji, gdzie telefon, złowrogo ostrzegał mnie o końcu baterii. Natomiast Julia właśnie była w trakcie słuchania swojej ulubionej piosenki i nie przyjmowała do wiadomości, że zaraz będzie koniec słuchania. Na szczęście miałyśmy go przy sobie!

 

Jak wygląda ten cudowny gadżet? Czy na pewno nie zajmuje dużo miejsca w torebce? Otóż, nie! Ten mały, sprytny gadżet wygląda jak, i ma taką wielkość jak, szminka! (no może jest troszkę grubszy). Na pewno spodoba się każdej kobiecie lubiącej praktyczne, a zarazem ciekawie wyglądające i ułatwiające życie, dodatki.

 

 

 

Teraz może trochę o specyfikacjach tego cuda techniki :).
Pojemność akumulatora to 2400mAh, co pozwala na naładowanie baterii praktycznie do końca. Power bank posiada wbudowaną diodę, która świecąc na niebiesko informuje nas o tym, że ładowanie jest w trakcie. Gdy przenośna ładowarka rozładuje się – dioda po prostu gaśnie.
Power bank jest wyposażony w zabezpieczenie przed przeładowaniem i rozładowaniem. Mamy pewność, że nasza „szminka” jest zawsze gotowa do pracy. W zestawie otrzymujemy kabel USB-micro USB, który jest standardowym do współpracy ze wszystkimi smartfonami.
Do wyboru mamy trzy kolory. Jakie? możecie to sprawdzić bezpośrednio na stronie IziGSM.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj