Jeśli w domu macie małą księżniczkę, która właśnie wymarzyła sobie, że jednak zostanie kierowcą to mam coś dla Was – a w zasadzie to firma WADER ma :-). Jest to Gigant truck wywrotka dla dziewczynek.
Auto jest utrzymane w kolorystyce dziewczęcej – dominuje tu róż z dodatkiem niebieskiego. Od razu przypadł nam do gustu. Przed pierwszą przejażdżką sprawdziłyśmy dokładnie jakość wykonania, nic nie budziło naszych zastrzeżeń. Dodatkowo producent zapewnia o sporym udźwigu – 150kg, jednak myślę, że nigdy tego nie przetestujemy :-P. Przy słodkim, „julkowym” obciążeniu 12kg spisuje się bardzo dobrze. Nic nie trzeszczy, nie piszczy, nie zgrzyta ;). Konstrukcja jest solidna. Jakość wykonania bez zastrzeżeń.

 

Zabawka jest bardzo bezpieczna. Masywne
auto jest stabilne. Poza tym nie ma żadnych małych elementów mogących
odłączyć się od pojazdu i zagrażać bezpieczeństwu naszych pociech.

 

 

Dużym atutem wywrotki jest podnoszona skrzynia ładunkowa, co urozmaica zabawę. Dziecko może załadować „towar” i po dowiezieniu na miejsce go „wyładować”. Do odblokowania i podniesienia skrzyni potrzebny będzie rodzic, gdyż dziecko może nie poradzić sobie samo. Jednak ja uważam, to za plus. Nie ma ryzyka „niekontrolowanego” uniesienia się skrzyni.