WADER Gigant truck czyli wywrotka dla dziewczynek

 

Jeśli w domu macie małą księżniczkę, która właśnie wymarzyła sobie, że jednak zostanie kierowcą to mam coś dla Was – a w zasadzie to firma WADER ma :-). Jest to Gigant truck wywrotka dla dziewczynek.
Auto jest utrzymane w kolorystyce dziewczęcej – dominuje tu róż z dodatkiem niebieskiego. Od razu przypadł nam do gustu. Przed pierwszą przejażdżką sprawdziłyśmy dokładnie jakość wykonania, nic nie budziło naszych zastrzeżeń. Dodatkowo producent zapewnia o sporym udźwigu – 150kg, jednak myślę, że nigdy tego nie przetestujemy :-P. Przy słodkim, „julkowym” obciążeniu 12kg spisuje się bardzo dobrze. Nic nie trzeszczy, nie piszczy, nie zgrzyta ;). Konstrukcja jest solidna. Jakość wykonania bez zastrzeżeń.

 

Zabawka jest bardzo bezpieczna. Masywne
auto jest stabilne. Poza tym nie ma żadnych małych elementów mogących
odłączyć się od pojazdu i zagrażać bezpieczeństwu naszych pociech.

 

 

Dużym atutem wywrotki jest podnoszona skrzynia ładunkowa, co urozmaica zabawę. Dziecko może załadować „towar” i po dowiezieniu na miejsce go „wyładować”. Do odblokowania i podniesienia skrzyni potrzebny będzie rodzic, gdyż dziecko może nie poradzić sobie samo. Jednak ja uważam, to za plus. Nie ma ryzyka „niekontrolowanego” uniesienia się skrzyni.

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj