Bawi i uczy – zabawa LEGO Duplo.

 

Za nami długi weekend, który minął nam pod znakiem Lego Duplo. Dzięki akcji Streetcom miałyśmy przyjemność przetestować zestaw “Pociąg z cyferkami”. Była to dla nas (i wciąż jest) świetna zabawa, tym bardziej, że trafiło na taki okres Julki, w którym zaczęła się samodzielnie bawić klockami.
Zestaw ambasadorski zawierał wspomniany już pociąg, oraz 10 minizestawów Lego Duplo wraz z ulotkami dla znajomych. W tym poście oczywiście skupimy się na Pociągu :).
Twoje dziecko, bez względu na to jak jest małe, codziennie uczy się nowych rzeczy, a każda chwila zabawy jest dla niego ogromną przygodą. Będąc mamą, dbamy o to, by każda z tych chwil była niezapomniana a przy tym pomagała naszemu dziecku poznać i lepiej zrozumieć otaczający go świat.
Lego Duplo to linia klocków dla najmłodszych, które mają za zadanie rozwinąć ich kreatywność, zdolności motoryczne, poznawcze, komunikacyjne i społeczne. Oczywiście, przy tym wszystkim, są bezpieczne i możemy zaproponować je do zabawy już 1.5rocznym maluchom.
Nasz testowany zestaw 10558 Pociąg z cyferkami to świetny sposób na zabawę połączoną z nauką – nauką cyferek. Dzięki numerowanym klockom i trzem wagonom maluch zaczyna swoją przygodę z “matematyką” :). No a wiecie.. czym skorupka za młodu… być może ten mały bodziec popchnie go w kierunku bycia wielkim matematykiem, czy naukowcem ;-).
Przy pomocy klocków z zestawu możemy zbudować pociąg, budę dla dołączonego do zestawu psa, czy tunel. Jako, że Julka jest fanką wszelkich zwierząt – oczywiście piesek ją zachwycił i od razu znalazł zaszczytne miejsce na jednym z wagonów.

 

Cóż możemy powiedzieć jeszcze o samych klockach ? są bardzo solidne. Po zbudowaniu pionowej “różdżki” z klocków i uderzaniu nią o różne przedmioty żaden z nich nie odpadł, nie odkształcił się, nie połamał – przetestowane wielokrotnie przez dziecko we własnej osobie! 🙂 A zatem z czystym sumieniem możemy polecić jako zabawkę dla małych i dużych dzieci (tata budował niejednoktornie;) ).
Przyznam, że jest to jedna z najmilszych kampanii jak do tej pory :).

 

 

 

 

 

Wracając do tematu posta – czy LEGO bawi i uczy? z czystym sumieniem odpowiadamy, że TAK! 🙂

 

 

 

 

12 KOMENTARZE

  1. Rewelacyjny post, trafiła Pani w samo sedno. 🙂 Zgadzam się z Panią w stu procentach, że LEGO bawi i uczy. Moja córka uwielbia swój zestaw Lego duplo- Pociąg z cyferkami. Od razu po przyjściu z przedszkola przystępuje do zabawy. Oprócz rożnych konstrukcji pociągów wymyśla budowle takie jak: robot, wieża, helikopter, telefon, mikrofon i wiele innych. Zabawa pochłania ją na długie godziny. Według mnie to najlepsza kampania w jakiej bierzemy udział, ponieważ szczęście mojego dziecka jest dla mnie bezcenne.

    paolinka336

  2. Nie mam jeszcze swoich dzieci, ale w rodzinie i w znajomych jest całkiem pokaźna gromadka którą lubię obdarowywać. Uwielbiam lego duplo i często wybieram właśnie tą firmę.
    pozdrawiam cieplutko :*

  3. Nie mam jeszcze swoich dzieci, ale w rodzinie i w znajomych jest całkiem pokaźna gromadka którą lubię obdarowywać. Uwielbiam lego duplo i często wybieram właśnie tą firmę.pozdrawiam cieplutko :*

  4. Rewelacyjny post, trafiła Pani w samo sedno. 🙂 Zgadzam się z Panią w stu procentach, że LEGO bawi i uczy. Moja córka uwielbia swój zestaw Lego duplo- Pociąg z cyferkami. Od razu po przyjściu z przedszkola przystępuje do zabawy. Oprócz rożnych konstrukcji pociągów wymyśla budowle takie jak: robot, wieża, helikopter, telefon, mikrofon i wiele innych. Zabawa pochłania ją na długie godziny. Według mnie to najlepsza kampania w jakiej bierzemy udział, ponieważ szczęście mojego dziecka jest dla mnie bezcenne. paolinka336

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here