Jak zaoszczędzić robiąc zakupy?

68
Zakupy i oszczędzanie w teorii nie idą w parze. No bo jak możemy zaoszczędzić jeśli wydajemy? Absurd? Właśnie nie do końca. To, że zakupów dokonujemy to fakt – robimy ich codziennie mnóstwo, dlatego pomyślcie jak byłoby fajnie, gdyby przy tych zakupach można było zaoszczędzić. Jak to zrobić ? Opowiem Wam wszystko dokładnie. 

Jeśli chodzi o robienie zakupów, to zapewne każdy z Was robił je przynajmniej raz przez Internet. Spokojnie można uznać to za standard  w kwestii nabywania dóbr konsumenckich. Jest to zdecydowanie ogromna wygoda, gdyż nie musimy wychodzić z domu. Taka forma zakupów pozwala nam również na ominięcie długich kolejek do kas. Wszystko to składa się na jedno – oszczędzenie naszego czasu, który, jak wiadomo, jest bezcenny. Oprócz wszystkich wymienionych wyżej plusów mamy jeden największy – zakupy przez internet dają nam możliwość zaoszczędzenia pieniędzy. W jaki sposób? Otóż to wszystko możliwe jest poprzez platformy typu cashback. Dzięki nim mamy możliwość zwrotu części kwoty od zrobionych zakupów. Taką opcję oferuje nam właśnie Tipli.pl.

Jeśli chodzi o ilość sklepów współpracujących z Tipli.pl, to jest to dość pokaźny wachlarz. Zwrot możemy uzyskać z części sklepów znajdujących się w puli aż 1505 partnerów Tipli.pl. Wśród nich znajdują się takie, które oferują stały zwrot cashback, na przykład eobuwie.pl, Deichmann czy Tania książka. Robiąc zakupy w tych sklepach zawsze otrzymamy ten sam zwrot. Natomiast sklepy, w których wysokość zwrotu cashback jest uzależniona od kategorii/rodzaju produktów to na przykład Allegro czy eMAG. AliExpress oraz eBay są to sklepy, w których nie znamy dokładnej kwoty zwrotu cashback przed złożeniem zamówienia. Powodem tego jest ogromna liczba sprzedawców, którzy sprzedają szeroką gamę towarów. To od sprzedawcy zależy, ile będzie wynosił zwrot za zakupy. Z tego też powodu wartość zwrotu cashback podawana jest w przedziałach  „od… do”.
Oprócz opcji zwrotu mamy również sklepy, w których możemy skorzystać z promocji i kuponów rabatowych.

Jak uzyskać zwrot? To bardzo proste. Na początek należy założyć konto na Tipli.pl, oczywiście zrobimy to całkowicie za darmo. Teraz czas na zakupy – wyszukujemy nasz ulubiony sklep wśród ofert, klikamy i robiąc zakupy, tak jak dotychczas, zyskujemy zwrot z wydanej kwoty, który wpada na nasze konto w Tipla.pl. Czas oczekiwania na zwrot, to do 48h od dokonania zakupów.

Jeśli chodzi o samo menu to jest one bardzo czytelne i myślę , że nikt nie powinien mieć problemów z obsługą portalu. Bez problemu traficie do sklepu, z którego oferty aktualnie chcecie skorzystać. Zwroty cashback za niektóre towary w wybranych sklepach to nawet 25%, dlatego myślę, że warto skorzystać z tej oferty. Tym bardziej, że nic nie tracicie, a możecie tylko zyskać. Jeśli zastanawiacie się, czy forma płatności, czy też rodzaj dostawy mają jakiś wpływ na zwrot pieniędzy, to śpieszę Wam z odpowiedzią – nie, zwrot dostajecie od każdych zakupów dokonanych za pośrednictwem Tipli.pl (oczywiście zgodnie z tym co pisałam wyżej, gdyż cześć ze sklepów oferuje nam tylko dostęp do kuponów rabatowych).

Znacie tę  platformę? Korzystacie z opcji jaką Wam daje cashback?