Zaful – odkrywamy ramiona

48
Chociaż pogoda wcale nie wiosenna to jednak mam nadzieję, że niedługo będziemy mogły znów pokazać trochę ciała i odkryć nasze ramiona. Dlatego dziś pokaże Wam propozycje z Zaful bluzek właśnie z odkrytymi ramionami more cold shoulder blouse i falbankami ruffle blouse click . Zapraszam Was również na zaful blog
Pierwsza moja propozycja to Checked Cold Shoulder Blouse czyli bluzka w paski z opadającymi ramionami. Jej rękawy są dość szerokie, ale dzięki temu układają się w falbany. Całkiem nieźle prezentuje się w połączeniu z jeansami. 
Bluzka różowa Ruffle Layered Cold Shoulder Blouse to propozycja z tych w bardziej romantycznym stylu. Idealnie nadaje się na przykład na wiosenną randkę. W połączeniu z ciemnymi jeansami tworzy idealną całość.
Propozycja błękitna Plus Size Tie Sleeve Spaghetti Strap Blouse odnajmą się w niej panie plus size również lubujące się w falbanach i lubiących pokazać co nieco – tutaj osłonięte ramiona.  
Ostatnia propozycja High Low Cold Shoulder Pocket Shirt nie posiada falban, jednak ciągle w jesteśmy w temacie odkrytych ramion.  Jest to typ bardziej koszulowy, ale również wpadł mi w oko.