Jakie bikini wybrać na plażę?

44
Lato w pełni, i choć mimo, że słońca jak na lekarstwo, to jednak warto zapatrzeć się w modne bikini bandeau push up. Dlatego przygotowałam dziś dla Was przegląd oferty ze sklepu ZAFUL.
Wybrałam kilka modeli, które być może przypadną Wam do gustu. Czas więc przejść do konkretów. 
Pierwsza propozycja to motyw polka dot czyli po prostu kropki. Dość modne ostatnimi czasy.  Kolejny model to klasyczna czerń ale przełamana fajnym wzorem w słoneczniki. W moim zestawieniu znalazło się też bikini jednolite – całe czarne. Ostatnia propozycja to motyw kwiatków – przypadły mi one ostatnio do gustu.
 KLIKKLIK  /   KLIKKLIK   

Wybierając bikini na plażę, weźcie pod uwagę zwłaszcza rozmiar. Dobrze dobrane majtki i stanik to podstawa, jeśli chcecie się dobrze czuć i równie dobrze wyglądać. Zbyt mały kostium będzie nieprzyjemnie wpijał się w ciało i podkreślał nawet najdrobniejsze niedoskonałości figury.

Jako, że ja swoje bikini już mam w szafie i czeka na słoneczne dni, złożyłam zamówienie na zupełnie co innego. Moim łupem padły oczywiście ubrania oraz dodatki. Jednak nie zdradzę Wam tego co zamówiłam – dowiecie się jak tylko do mnie przyjdzie 😉 .