Prezent na dzień dziecka – propozycje od Egmont

34
Dzień dziecka moi kochani już coraz bliżej, dlatego przychodzę do Was z pomysłem na prezent – a są to książki. Mam kilka świetnych pozycji, które na pewno spodobają się najmłodszym pociechom. Książki to zawsze idealne rozwiązanie na zabawę, czy spędzanie wspólnego czasu. 
Pierwsza propozycje to książeczki z naklejkami. Idealne rozwiązanie dla maluchów 2,3latków, ale także dla starszych dzieci, gdyż oprócz 600 naklejek, znajdziemy w środku różne kreatywne zabawy i zadania. Do ich rozwiązania dzieci mogą zaprosić rodziców lub jeśli mają kłopot, po prostu zajrzeć na stronę z odpowiedziami :). Z serii 600 naklejek polecamy My Little Pony (to dla wielbicielek słodkich kucyków) oraz Trolle (książeczka inspirowana popularną bajką).
 

Smerfy – poszukiwacze zaginionej wioski to także propozycja „naklejkowo-zagadkowa”. Oprócz naklejek grubych znajdujących się na okładce książki, znajdziemy je też w środku. Te z okładki dziecko może przyczepić wszędzie – u nas ozdabiają lodówkę ;-). 
Książka to zbiór łamigłówek, zagadek, oraz ciekawostek z najnowszego kinowego hitu Smerfy – poszukiwacze zaginionej wioski. My mamy wersję ze Smerfetką ale dostępna jest także bardziej chłopięca – z Papą Smerfem.


Ostatnia pozycja Masza i Niedźwiedź – witajcie w naszym lesie. Leśne szablony to książka również wyjątkowa, gdyż rozwija kreatywność i zdolności manualne dziecka. Zawiera ona 8 szablonów postaci. Wystarczy tylko chwycić ołówek lub pędzel w dłoń i już możemy ozdobić kartkę, zeszyt czy nawet pokój! Oprócz szablonów w książce znajdziemy ciekawostki o misiu oraz opis każdej postaci znajdującej się na stronie do odrysowania.