ZAFUL #1 Printed Tapered Pants

16
Pamiętacie jeszcze te spodnie? Były one w moim pierwszym zamówieniu od ZAFUL. Dość długo na nie czekałam, ale w końcu dziś przyszły – prawie miesiąc po moim zamówieniu. No cóż, trzeba pamiętać, że zamówienie szło do mnie z Chin :), także ten miesiąc wcale nie wydaje się taki długi.  
To co widzicie na obrazku powyżej to spodnie przestawione na stronie sklepu. Natomiast ja dziś pokażę Wam jak prezentują się na żywo. Jestem zadowolona, gdyż zdjęcie poglądowe praktycznie nie różni się od tego jak wyglądają spodnie w rzeczywistości. 
Kolory są wyraziste, może trochę zbyt, jednak na lato nadają się idealnie. Materiał jest lekki, wprawdzie jest to poliester więc mam nadzieję, że w lato się w nich nie zagotuję. Na razie mogę powiedzieć, że nosi się je przyjemnie.
Nogawki są zakończone ściągaczami. Na górze mamy gumkę, to fajne rozwiązanie, gdyż nie byłam pewna rozmiaru jaki mam wziąć a dzięki wszytej gumce miałam pewność, że nawet jeśli będą trochę zbyt duże to nie spadną ze mnie. Moja ogólna ocena to bardzo dobra. Możecie śmiało zamawiać !