ZAFUL #1 order

64

http://www.zaful.com/?lkid=45044

Pamiętacie moją małą wishlistę Zaful? Robiłam ją jakiś czas temu i ciągle czekałam na zamówione przeze mnie rzeczy. Zamówiłam stamtąd Floral Long Sleeve Linen Blouse Dress (czyli po prostu tunikę w kwiaty:) ) oraz spodnie haremki Printed Tapered Pants
Na zamówienie oczekiwałam dość długo, bo prawie miesiąc, chociaż przy zakupach z Chin to pewnie normalny czas oczekiwania. Niestety nie otrzymałam jeszcze dwóch zamówionych produktów. Zostały one rozdzielone na dwie oddzielne paczki i na tą drugą wciąż czekam. 
Dziś pokaże Wam wspomnianą wcześniej tunikę w kwiaty, która wybrałam jako pierwszą. Na zdjęciu poglądowym na stronie ZAFUL wygląda ona następująco: 
 Jak prezentuje się na żywo? Otóż, w zasadzie jest identyczna jak na zdjęciu. Otrzymałam dokładnie to co zamówiłam :). Jestem z niej bardzo zadowolona, gdyż jakościowo również jest super. Materiał z jakiego zrobiona jest tunika to bawełna i len. Idealne połączenie na lato. Dodatkowo ma piękny kwiatowy wzór, który jest bardzo modny. Wygląda świetnie. Tunika ma długie rękawy ale możemy je spiąć na wszyte guziczki i już mamy krótki rękaw. Posiada również kieszenie z boku – bardzo fajnie to wygląda. Ja zauważyłam w niej tylko jeden mankament 😛 jest trochę na mnie za szeroka, mimo że wzięłam rozmiar uniwersalny – jednak myślę, że z paskiem będzie wyglądać dobrze. Takie trochę większe oversize.